Archiv štítku: životní talent

Objevte svůj životní talent

Dozvíte se: jaké jsou otázky, které vedou k objevení životního talentu že každý člověk má potenciál uspět ve vybrané oblasti proč se zaměřit na silné stránky místo slabých že najít svůj životní talent je povinností vůči sobě a mnoho jiného... Záznam z přednášky (39 minut).Video a MP3 ke stažení z internetu. Přístupové údaje Vám odešleme emailem po připsání platby na náš účet. Při objednávce na dobírku zasíláme Audio CD.
Rubriky: Přednášky | Štítky: , , , , | Napsat komentář

Objevte své jedinečné talenty

Dozvíte se: metody, jak objevit svoje talenty a silné stránky jak si najít práci, kterou budete milovat jak své silné stránky proměnit na výhodu v práci nebo podnikání že chodit na školení na posílení slabých stránek je ztráta času a mnoho jiného... Záznam z přednášky (31 minut).Video a MP3 ke stažení z internetu. Přístupové údaje Vám odešleme emailem po připsání platby na náš účet. Při objednávce na dobírku zasíláme Audio CD.
Rubriky: Přednášky | Štítky: , , , | Napsat komentář

Jak se zbavit dluhů a jak si vytvořit finanční svobodu

Dozvíte se: jak vytvořit pasivní příjmy 3 důležité ingredience pro úspěch proč je důležité najít svůj životní talent důležitost finančního vzdělávání rozdíl mezi špatným a dobrým dluhem a mnoho jiného... Záznam z přednášky (93 minut).Video a MP3 ke stažení z internetu. Přístupové údaje Vám odešleme emailem po připsání platby na náš účet. Při objednávce na dobírku zasíláme Audio CD.
Rubriky: Přednášky | Štítky: , , , | Napsat komentář