Emailový koučink Štěstí na dosah

30 denní emailový koučink Štěstí na dosah
30 denní emailový koučink Štěstí na dosah
  • Naučíte se žít životem, který bude naplněn štěstím
  • Dostanete ode mě 10 emailů každý 3 den s úkolem na vytvoření šťastného života
  • Během trvání koučinku Vám budu k dispozici na emailové konzultace
Emailový koučink není možné objednat na dobírku.
Cena: 2000 Kč (vč. DPH) / €66.12 + DPH
Váš email*:

Reference klientů, kteří absolvovali koučink Štěstí na dosah:

Dana Horešovská

Dana Horešovská

Dobrý den paní Marie.

Abych pravdu řekla, tak koučink „Štěstí na dosah“ jsem si koupila ze zvědavosti. Mnohá cvičení jsem již provozovala dříve. Co jsem, ale vždy podceňovala je psaní si deníku. Já jsem si totiž nikdy deník nepsala, ani když jsem byla malá. Jediné co jsem si zapisovala a zapisuji stále je program práce na každý den. Postupně při zdokonalování se v koučinku jsem začala si zapisovat i jiné poznatky. Při koučinku „Štěstí na dosah“ jsem pochopila jak je důležité si zapisovat různé kroky, např. za co jsem vděčná, za co se oceňuji, co se mi podařilo každý den udělat atd. Když si to člověk napíše tak to má mnohem větší váhu a účinek, než když si to jenom řekne v duchu. Proto v psaní deníku pokračuji. Jsem velmi ráda, že jsem tento kurz absolvovala, opět jsem se posunula o krok dopředu.
Jsem vděčná za to, že minulý rok mé brouzdání po internetu mě dovedlo naVaše internetové stránky. Mohla jsem tak absolvovat řadu kurzů a sledovat pravidelně Vaše středeční přednášky, na kterých se stále dozvídám nové a důležité věci a které mi pomáhají v mém osobním růstu. S Vaším manželem děláte velmi záslužnou práci. Přeji Vám mnoho dalších úspěchů.

S pozdravem
Dana Horešovská


Milá Mária,

chcela by som vám na záver našej mailovej komunikácie napísať pár riadkov.
Som rada a vďačná, že ste so mnou išli kus cesty. I keď to bol len jeden mesiac, myslím, že naše väzby sa už nikdy nepretrhnú. Uisťujem vás, že z mojej strany to budú vždy len myšlienky vďaky. Vdaky za to, že sa mi otvorili nové cesty, nové možnosti…. Odrazu mám pocit, akoby som jasnejšie vedela, kde ktorá „puzle“ patrí, kde ju položiť, aby zapadla do krásneho obrázku. Veľmi rada som sa s našimi dcérami, ked boli malé, hrávala s puzle. Tešili sme sa, ked sme obrázok vyskladali a najradšej by sme ho vždy nechali tak, poskladaný. Bohužiaľ, priestor v paneláku bol príliš malý na to, aby sme puzle môhli nechať neporušené. Teraz bývame v krásnom rodinnom dome a priestoru je viac, než dosť. Lenže dcéry už vyrástli a ja som pochopila, že je čas, aby sme teraz tie puzle správne uložili v našom vnútri. Neporušený, krásny obraz by sme mali mať totiž hlavne vo svojom vnútri. Obraz nás samotných – šťastných, zdravých, sebavedomých, kreatívnych, ale hlavne milujúcich ľudí. Viem, že vám nehovorím nič nové, vy nás to totiž učíte, ukazujete cesty a je len na nás samotných, či sa nám tie puzle všetky podarí dať tam, kde patria. Som stále na začiatku cesty a zdieľam názor s vami, že učiť sa budem stále. Ale to učenie je teraz akési iné. Už nemusím /kôli rodičom, známkam../ už chcem.
Na záver by som vám chcela popriať všetko dobré, nech sa vám aj s manželom darí vo vašej krásnej práci, ktorú vykonávate. Nech Vás v srdci hreje dobrý pocit z ušľachtilej služby, ktorú robíte pre nás.
Z úctou

Ela Lešková


Milá Marie,

za ten měsíc, kdy jsem s Vámi absolvovala Váš koučink, jsem si zvykla na e-maily, které od Vás každé tři dny docházely, až je mi líto, že to skončilo :-). Říkám to s určitou dávkou nadsázky, samozřejmě vím, že v životě není dobré se k něčemu upínat. Každopádně bych tento koučink doporučila každému, kdo chce na sobě pracovat, kdo se chce poznávat a sám sobě se přiblížit, možná bych řekla, naučit se být sám sebou a být sám sebou rád. Také přijmout fakt, že jsem jako člověk, jako osobnost zcela v pořádku, nesrovnávat se s druhými….asi každý z nás tyto věty v životě slyšel mnohokrát, ale přijmout je jako fakt do svého života je někdy obtížné. Marie, Vy s tím lidem pomáháte a za to Vám děkuji. Protože příliš nevěřím na náhody, Vašich upoutávek na facebooku jsem si nevšimla náhodou a nakonec se do jednoho z kurzů přihlásila. Nelituji toho, celý měsíc jsem pilně pracovala, věnovala se sama sobě, což jsem již dlouho nedělala a cítím se velmi dobře. Připomněla jsem si, jaký potenciál ve mně je, co všechno jsem dokázala a co ještě dokázat můžu, ne na odiv druhým, ale jen sama pro sebe. Připomněla jsem si, co všechno v životě mám k dispozici a že jsem vlastně šťastný člověk, jen jsem na to v tom denním stresu a srovnávání se s druhými, nějak zapomněla.
Mockrát Vám děkuji, přeji Vám i Vašemu manželovi hodně úspěchů a věřím, že se ještě potkáme (byť virtuálně), v jiných kurzech.
Vše dobré přeje

Jana Macková


Dobrý večer Maruško Michaličková,

koučink Štěstí na dosah a audio Přitahování štěstí mi změnily život. Být šťastný, je stav mysli a životní postoj není fráze, ale je to skutečnost. Skutečnost, která se mi naplňuje a bude dále naplňovat díky tomu, že jsem Vás poznala a mohla s Vámi spolupracovat.  Šťastný člověk skutečně vysílá „do světa“ energii, která se mu mnohonásobně vrací zpět a dělá ho více a více šťastným. Jsem velmi ráda, že tento pocit  mohu zažívat i já na vlastní kůži a velmi mě to naplňuje. Díky spolupráci s Vámi se můj život i v situaci, kterou procházím,  změnil k lepšímu,  učím se být šťastná. Negativa se pomalu neutralizují a do popředí vystupují pozitiva.

S pozdravem
Dáša Škarpová


Krásny deň,

ďakujem za Váš čas venovaný mne a môjmu nasmerovaniu k pozitívnemu rozmýšlaniu a spôsobu života.Vďaka Vašemu koučingu som si konečne ujasnila čo sú priority a našla som vo svojom chaotickom a depresívnom spôsobe života konečne systém, ktorý mi chýbal ale bez Vašej pomoci by som stále plávala v nejasných vodách beznádeje a chaousu.

Prajem Vám ešte veľa klientov a hlavne veľa pracovných a osobných úspechov.

Zo srdečným pozdravom

Benczeová


Dobrý deň, Marie,
som Vám vďačná za koučing. Posunulo ma to kúsok do predu. Denník šťastného života si píšem stále. Pozorujem, že som šťastnejšia…a keď aj príde nejaká „pohroma“ rýchlejšie sa zotavím.

Pekný deň
Alena


Maruško,
Poslouchám audio Přitahování štěstí od prvního dne, kdy mi přišlo ( to bylo 27.12.2012).
Hned po prvním poslechu se mi zalíbilo a i během poslouchání jsem si říkala „To je pěkné“ a cítila jsem se moc pěkně jako by se moje duše v těle povznesla, jako by mi někdo vlil štěstí do žil 🙂
Od té doby ho poslouchám večer před usnutím a nechávám ho hrát celou noc až do rána. Když mám ráno čas, tak ještě poslouchám, než vyskočím z postele.
Je moc pěkné slyšet po probuzení jako první slova „štěstí“ a „láska“. To je takové pohlazení po duši 🙂 Moc se mi líbí ta část o zlatých paprscích štěstí, to je tak krásné.

Po poslechu audia Přitahování štěstí je mi vždycky moc pěkně. Cítím se odpočatě, nabitá energií a opravdu šťastně.
Stejně jsem poslouchala i ostatní audia, které od Tebe již mám (Dokonalé sebevědomí, Přitahování bohatství a Finanční úspěch).
Mám pocit, že se Štěstím jsem měla začít jako první :-). Ale všechno do našeho života přichází ve správný čas :-).

Také si uvědomuji, že se v poslední době víc usmívám. Jen tak sama pro sebe, také si víc všímám lidí, když jdu po městě. Už nechodím s hlavou dolu zabraná do sebe. Usmívám se na lidi a oni mi úsměv oplácí. Je to moc prima 🙂

Jsem moc ráda, že jsem si Tě přitáhla do života a že Tě mohu doporučovat dál.

Přeji Ti Maruško hodně takových spokojených klientů a těším se na další úkol 🙂
Krásný zbytek víkendu.

Veronika

30 denní emailový koučink Štěstí na dosah
30 denní emailový koučink Štěstí na dosah
  • Naučíte se žít životem, který bude naplněn štěstím
  • Dostanete ode mě 10 emailů každý 3 den s úkolem na vytvoření šťastného života
  • Během trvání koučinku Vám budu k dispozici na emailové konzultace
Emailový koučink není možné objednat na dobírku.
Cena: 2000 Kč (vč. DPH) / €66.12 + DPH
Váš email*:

Komentáře nejsou povoleny.