Koučink NLP

Změňte svůj život k lepšímu!

Zbavte se omezujících přesvědčení!

Odstraňte bloky, které Vám brání na cestě k spokojenému životu!

O účinnosti NLP technik vám nejvíce řeknou úspěchy mých klientů:

Milá Marie,

velmi ráda bych Vám poděkovala za Vaši pomoc, díky které můj život začal nabírat ten správný směr. Díky našim sezením a Vašemu osobnímu, vstřícnému a profesionálnímu přístupu jsem dokázala vyřešit spoustu svých bloků, které mi bránily v dosažení toho, po čem jsem vždy toužila. I když mám stále ještě na čem pracovat, tak ale ani na chvilku nepochybuji, že s Vaší pomocí se mi podaří zdolat i další životní výzvy. Je pro mě velká čest, že se mi dostalo možnosti s Vámi spolupracovat a rozhodně bych každému doporučila, aby se na Vás neváhal obrátit, pokud se na sobě rozhodne zapracovat a vytvořit si tak šťastnější a spokojenější život.

Jsem velmi vděčná, že jsem Vás potkala a ještě jednou velké díky.

Jana Čermáková

V srpnu jsem řešila s klientkou Sandrou záchvaty paniky ze zkoušek, odporu se učit. Nešla na první státnice, protože ji zachvátila panika. A měla panický strach, že ani druhý pokus státnic neudělá. Měla strach, že těch 5 let, co strávila na vysoké škole, přijde vniveč. Předtím, než vyhledala moji pomoc, celé dny trávila tím, že plakala, několik hodin v kuse. Nebyla schopná se učit. Udělala jsem s ní pouze tři sezení. A po státnicích mi napsala:

Moc Vám děkuji, jsem ještě ve stavu euforie, státnice jsem zvládla a dokonce za 2,1,1,2.
Velmi jste mi pomohla a vřele Vás všem doporučuji.
Je to skvělý pocit mít to všechno za sebou. Ještě jednou moc děkuji.
Pokud se zase v životě setkám nějakým problémem, ozvu se.

Sandra

Další reference od klientů, kteří absolvovali se mnou NLP koučink:

Hezký den.

V lednu jsme společně řešili mé 2 bloky, ten první byl o tom, že jsem se kdysi v dětství zablokoval ve vztahu k práci, kdy jsem nenaplnil očekávání mého táty, který do mě projektoval názor: „Ty na to nejsi“, já tomu uvěřil a měl jsem s tím opravdu dost velký problém.

Musím říct, že ihned po vašem sezení jsem cítil jako by mi v hlavě něco přecvaklo a opravdu jdu věci dělat bez ohledu na to, jak mi to půjde, jak to druzí lidé posoudí a hlavně už jsem se přestal posuzovat já sám.

Druhý problém spočíval v tom, že na sebe vyvíjím tlak hlavně při intelektuálních činnostech, ale už se to také pomalu lepší, dokážu už lépe zaměřit svoji mysl více na proces než na výsledek a jsem v úžasném stavu proudění. To aplikuji i v práci.

Hodně mi pomohla i vaše přednáška o metodě Kaizen postupných a nenásilných kroků.

Děkuji za vaši práci Pepa.


Dobrý den Marie,

ráda bych Vám moc poděkovala za sebe i syna.

Po sezení u Vás se cítím skvěte a i syn působí uvolněněji.

Syn dnes donesl tři lepší známky, tak věřím, že mu to pomohlo a školu nakonec s úspěchem dokončíme.

Určitě se podělím s přáteli a doporučím Vás i vaše přednášky.

Děkuji a přeji příjemný den.

Andea


Dobrý den paní Marie,

chci Vám poděkovat za čas, který jste mi věnovala při odstraňování strachu a napětí v mém těle, které mi způsobovalo i zdravotní potíže.

Už v minulosti, jsem se to snažil řešit i přes jiné techniky jako je EFT a terapie Cesta, ale nikdy mě to nezavedlo na toto místo v podvědomí jako nyní s Vámi při NLP. Dokonce jsem viděl a cítil co se dělo, když jsem byl jako tříletý a co se dělo u nás doma. Zde jsem si tento strach a napětí převzal od mé matky. Nyní po koučinku se cítím uvolněněji a také začínám pouštět ty různé strachy.

Děkuji Vám za vše a těším se na naše další setkání.

S přáním krásného dne Michael K.


Milá paní, Marie,

po týdnu Vás zdravím.

Moc Vám ještě jednou děkuji za příjemné setkání s Vámi na koučinku. NLP koučink u Vás byl velice příjemný, citlivý, jemný. Rozhodně si myslím, že ji zvládnou – a je naprosto bezpečná i pro lidi, kteří nemají žádné zkušenosti s koučinkem. Po koučinku se cítím dobře a s nadšením jsem telefonovala a domlouvala si schůzky s klienty. Je pravda, že jsem se třeba všude nedovolala nebo jsem byla odmítnuta, ale tak to už v naší práci chodí. I tak jsem se ocenila za svoji odvahu. Stále mi je něco k smíchu, ikdyž chvílemi ani nevím, čemu se vlastně směji.

Vím, že jsou stále lidé, kteří hledají změnu v životě. Nabízela jsem Váš koučink, ale buď někteří potřebují ještě čas, nebo nechtějí nic řešit a mají potřebu si své problémy udržet.. Ostatně i já, která jsem sledovala několik Vašich webinářů, jsem se rozhodla ke koučinku až teď, ale ne proto, že bych Vám nevěřila, ale potřebovala jsem i správné načasování.

A ještě něco. Z finančního úřadu mi byl vrácen docela slušný přeplatek, se kterým jsem ani nepočítala. Je fakt, že požadavek neomezeného množství peněz mám od podzimu na Vision Boardu a přání jsem posílala do Universa. A ono to funguje!!!!!!!!!!!!!! Děkuji, děkuji! Miluji peníze a oni mě také!! Je to moc příjemné ,, dovolit si to“ a přijmout, že mi patří, že si je zasloužím.

Za nějaký čas se Vám ještě ozvu.

Ať se Vám vše daří podle Vašich představ.

S přáním klidné noci nebo již krásného májového dne se s Vámi loučí

Jitka H


Dobrý den paní Michaličková,

já jsem také ráda, že jsem Vás a Vaše NLP techniky poznala. Bylo to pro mě něco nového. Od Vás jsem odcházela s vnitřním klidem, což je k nezaplacení!

Jinak jsem NLP doporučila známému…

Andrea


Dobrý den Maruško,

Všichni máme možnost regulovat svou energii, nálady, finance a mnoho jiných oblastí svého života.

Podobně jako regulujeme teplotu u sebe doma nebo v chladničce tím, že změníme nastavení, můžeme totéž udělat i se sebou.

Ovšem tu změnu udělat, podívat se na věci z jiného úhlu kde je řešení, je někdy neskutečně těžké, zvláště když máme bloky z minulosti.

Děkuji Marušce za úžasné vedení k odblokování sebe sama.

Už po prvním sezení jsem ve svém životě pocítila velmi skvělé výsledky.

Jsem klidnější, sebevědomější a zažívám pozitivnější situace.

Je skvělý a citlivý kouč, děkuji a těším se na další setkání.

Její koučink mi moc pomohl, mám za sebou písemné maturitní práce a jsem překvapena, jak jsem to zvládla a s jakým klidem.

Oproti spolužákům, kteří se poctivě učili celé roky a nakonec někteří „vyhořeli“ u písemných prací.

Děkuji Vám.

Eva

NLP Koučink
NLP Koučink
Konzultace s využitím NLP technik přes telefon/skype, nebo osobní sezení v Praze
Pro objednání více sezení si zvolte množství níže.
Reference od mých klientů najdete ZDE
Minimální záloha pro rezervaci termínu 500 Kč.
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny


Vyberte si :

Komentáře nejsou povoleny.