Koučink NLP

Změňte svůj život k lepšímu!

Zbavte se omezujících přesvědčení!

Odstraňte bloky, které Vám brání na cestě k spokojenému životu!

NLP Koučink
NLP Koučink
Konzultace s využitím NLP technik přes telefon/skype. Osobní sezení aktuálně není možné, protože jsem v zahraničí.
Pro objednání více sezení si zvolte množství níže.
Reference od mých klientů najdete ZDE
Minimální záloha pro rezervaci termínu 500 Kč.
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny


Vyberte si :
Počet:  

O účinnosti NLP technik vám nejvíce řeknou úspěchy mých klientů:

Milá Marie,

velmi ráda bych Vám poděkovala za Vaši pomoc, díky které můj život začal nabírat ten správný směr. Díky našim sezením a Vašemu osobnímu, vstřícnému a profesionálnímu přístupu jsem dokázala vyřešit spoustu svých bloků, které mi bránily v dosažení toho, po čem jsem vždy toužila. I když mám stále ještě na čem pracovat, tak ale ani na chvilku nepochybuji, že s Vaší pomocí se mi podaří zdolat i další životní výzvy. Je pro mě velká čest, že se mi dostalo možnosti s Vámi spolupracovat a rozhodně bych každému doporučila, aby se na Vás neváhal obrátit, pokud se na sobě rozhodne zapracovat a vytvořit si tak šťastnější a spokojenější život.

Jsem velmi vděčná, že jsem Vás potkala a ještě jednou velké díky.

Jana Čermáková

V srpnu jsem řešila s klientkou Sandrou záchvaty paniky ze zkoušek, odporu se učit. Nešla na první státnice, protože ji zachvátila panika. A měla panický strach, že ani druhý pokus státnic neudělá. Měla strach, že těch 5 let, co strávila na vysoké škole, přijde vniveč. Předtím, než vyhledala moji pomoc, celé dny trávila tím, že plakala, několik hodin v kuse. Nebyla schopná se učit. Udělala jsem s ní pouze tři sezení. A po státnicích mi napsala:

Moc Vám děkuji, jsem ještě ve stavu euforie, státnice jsem zvládla a dokonce za 2,1,1,2.
Velmi jste mi pomohla a vřele Vás všem doporučuji.
Je to skvělý pocit mít to všechno za sebou. Ještě jednou moc děkuji.
Pokud se zase v životě setkám nějakým problémem, ozvu se.

Sandra

Další reference od klientů, kteří absolvovali se mnou NLP koučink:

Hezký den.

V lednu jsme společně řešili mé 2 bloky, ten první byl o tom, že jsem se kdysi v dětství zablokoval ve vztahu k práci, kdy jsem nenaplnil očekávání mého táty, který do mě projektoval názor: „Ty na to nejsi“, já tomu uvěřil a měl jsem s tím opravdu dost velký problém.

Musím říct, že ihned po vašem sezení jsem cítil jako by mi v hlavě něco přecvaklo a opravdu jdu věci dělat bez ohledu na to, jak mi to půjde, jak to druzí lidé posoudí a hlavně už jsem se přestal posuzovat já sám.

Druhý problém spočíval v tom, že na sebe vyvíjím tlak hlavně při intelektuálních činnostech, ale už se to také pomalu lepší, dokážu už lépe zaměřit svoji mysl více na proces než na výsledek a jsem v úžasném stavu proudění. To aplikuji i v práci.

Hodně mi pomohla i vaše přednáška o metodě Kaizen postupných a nenásilných kroků.

Děkuji za vaši práci Pepa.


Dobrý den Marie,

ráda bych Vám moc poděkovala za sebe i syna.

Po sezení u Vás se cítím skvěte a i syn působí uvolněněji.

Syn dnes donesl tři lepší známky, tak věřím, že mu to pomohlo a školu nakonec s úspěchem dokončíme.

Určitě se podělím s přáteli a doporučím Vás i vaše přednášky.

Děkuji a přeji příjemný den.

Andea


Dobrý den paní Marie,

chci Vám poděkovat za čas, který jste mi věnovala při odstraňování strachu a napětí v mém těle, které mi způsobovalo i zdravotní potíže.

Už v minulosti, jsem se to snažil řešit i přes jiné techniky jako je EFT a terapie Cesta, ale nikdy mě to nezavedlo na toto místo v podvědomí jako nyní s Vámi při NLP. Dokonce jsem viděl a cítil co se dělo, když jsem byl jako tříletý a co se dělo u nás doma. Zde jsem si tento strach a napětí převzal od mé matky. Nyní po koučinku se cítím uvolněněji a také začínám pouštět ty různé strachy.

Děkuji Vám za vše a těším se na naše další setkání.

S přáním krásného dne Michael K.


Milá paní, Marie,

po týdnu Vás zdravím.

Moc Vám ještě jednou děkuji za příjemné setkání s Vámi na koučinku. NLP koučink u Vás byl velice příjemný, citlivý, jemný. Rozhodně si myslím, že ji zvládnou – a je naprosto bezpečná i pro lidi, kteří nemají žádné zkušenosti s koučinkem. Po koučinku se cítím dobře a s nadšením jsem telefonovala a domlouvala si schůzky s klienty. Je pravda, že jsem se třeba všude nedovolala nebo jsem byla odmítnuta, ale tak to už v naší práci chodí. I tak jsem se ocenila za svoji odvahu. Stále mi je něco k smíchu, ikdyž chvílemi ani nevím, čemu se vlastně směji.

Vím, že jsou stále lidé, kteří hledají změnu v životě. Nabízela jsem Váš koučink, ale buď někteří potřebují ještě čas, nebo nechtějí nic řešit a mají potřebu si své problémy udržet.. Ostatně i já, která jsem sledovala několik Vašich webinářů, jsem se rozhodla ke koučinku až teď, ale ne proto, že bych Vám nevěřila, ale potřebovala jsem i správné načasování.

A ještě něco. Z finančního úřadu mi byl vrácen docela slušný přeplatek, se kterým jsem ani nepočítala. Je fakt, že požadavek neomezeného množství peněz mám od podzimu na Vision Boardu a přání jsem posílala do Universa. A ono to funguje!!!!!!!!!!!!!! Děkuji, děkuji! Miluji peníze a oni mě také!! Je to moc příjemné ,, dovolit si to“ a přijmout, že mi patří, že si je zasloužím.

Za nějaký čas se Vám ještě ozvu.

Ať se Vám vše daří podle Vašich představ.

S přáním klidné noci nebo již krásného májového dne se s Vámi loučí

Jitka H


Dobrý den paní Michaličková,

já jsem také ráda, že jsem Vás a Vaše NLP techniky poznala. Bylo to pro mě něco nového. Od Vás jsem odcházela s vnitřním klidem, což je k nezaplacení!

Jinak jsem NLP doporučila známému…

Andrea


Dobrý den Maruško,

Všichni máme možnost regulovat svou energii, nálady, finance a mnoho jiných oblastí svého života.

Podobně jako regulujeme teplotu u sebe doma nebo v chladničce tím, že změníme nastavení, můžeme totéž udělat i se sebou.

Ovšem tu změnu udělat, podívat se na věci z jiného úhlu kde je řešení, je někdy neskutečně těžké, zvláště když máme bloky z minulosti.

Děkuji Marušce za úžasné vedení k odblokování sebe sama.

Už po prvním sezení jsem ve svém životě pocítila velmi skvělé výsledky.

Jsem klidnější, sebevědomější a zažívám pozitivnější situace.

Je skvělý a citlivý kouč, děkuji a těším se na další setkání.

Její koučink mi moc pomohl, mám za sebou písemné maturitní práce a jsem překvapena, jak jsem to zvládla a s jakým klidem.

Oproti spolužákům, kteří se poctivě učili celé roky a nakonec někteří „vyhořeli“ u písemných prací.

Děkuji Vám.

Eva

NLP Koučink
NLP Koučink
Konzultace s využitím NLP technik přes telefon/skype. Osobní sezení aktuálně není možné, protože jsem v zahraničí.
Pro objednání více sezení si zvolte množství níže.
Reference od mých klientů najdete ZDE
Minimální záloha pro rezervaci termínu 500 Kč.
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny


Vyberte si :
Počet:  

Komentáře nejsou povoleny.