Koučink Objev své talenty

V každém z nás je ukryt talent.
Mnoho lidí ale neví, jaké jsou jejich nejsilnější stránky.

Pokud budete dělat práci, ve které budete používat své talenty a silné stránky,
tato práce vás bude bavit a ani ji nebudete pokládat za práci.

Bude to něco, co je prostě Vašim koníčkem anebo i životním posláním.

Proto je na čase odhalit své silné stránky.
Potřebujete zjistit, v čem jste dobří, abyste se více soustředili na své silné stránky.

Častou chybou velkých firmách je, že vyžadují, aby se zaměstnanci soustředili na to,
v čem nejsou dobří, aby si zlepšovali své slabé stránky… To je chybný přístup.

Potřebujete se soustředit na Vaše talenty, Vaše silné stránky
a najít si do týmu lidí, kteří jsou silní zase v oblastech, ve kterých jste vy slabší.

A právě k tomu slouží  koučink Objev své talenty.

  • Identifikuji Vašich 5 nejsilnějších stránek – největších talentů.
  • Zjistíte, na co se máte soustředit, a které činnosti přenechat jiným lidem.
  • Získáte doporučení, jaké lidi do týmu byste si měli přizvat, abyste se vzájemně doplňovali, a přitom každý používal na maximum své nejsilnější stránky a talenty.

Objednejte si koučink Objev své takenty a přidejte se k stovkám lidí,
kteří dělají práci, která je baví,a ve které jsou silní, a která je pro ně hračkou.

Koučink Objev své talenty
Koučink Objev své talenty
Pracovní sešit a online testy na objevení vašeho životního talentu a silných stránek. Vyhodnocení testu obsahuje 18 stran s popisem 5 nejsilnějších talentů a akční kroky pro uvedení do života. Navíc získáte 60 minutovou konzultaci přes tel./skype/nebo živě v Praze ohledně vašich výsledků.
Cena: 3990 Kč (vč. DPH) / €131.90 + DPH
Váš email*:

Reference od klientů, kteří absolvovali koučink „Objev svůj talent“:

Hana BagarováKoučink „Objev svůj talent“ mi dal spoustu nových otázek k přemýšlení o sobě ( kdo vlastně jsem 🙂 ) a hodinový rozhovor mi ukázal nové možnosti pro mou práci. Mých pět hlavních talentů, které jsme v tomto rozhovoru probraly, opravdu přesně sedí na mě. A musela jsem uznat, že by byla chyba těchto talentů nevyužít – takže mám závazek k sobě – pracovat na nich – už trošku vím jak – a rozvinout je tak, aby mohly tvořit mé hlavní pracovní povolání, abych byla lidem schopna nabídnout maximum v oboru, pro který se rozhodnu. Takže velké díky patří Vám – Marie. 🙂

Hanka


Alena Raymannova

Alena Raymannova

Moc bych chtela pani Marii podekovat za prednasky, ktere pro nas pripravuje kazdou stredu a ktere jsou velmi zajimave. Prednasky posloucham pravidelne, protoze jsou pro mne moc inspirujici. Diky pani Marii jsem si uvedomila, ze nejlepsi investice je do osobniho rozvoje a vzdelani a proto sem se rozhodla zkusit koucink – Objev svuj zivotni talent v dobe, kdy jsem ztratila zamestnani.
Chtela sem se sebou neco udelat a neco zmenit. Mela sem predstavu, ale nebyla sem si jista jestli bych byla v dane oblasti dobra a jestli by to nebyla jen ztrata casu, pripadne i penez.
Z koucinku pani Marie a z vyhodnoceni Gallup testu jsem naprosto nadsena, protoze koucink Objev svuj zivotni talent mi ukazal smer i male postupy podle kterych se muzu ridit a zdokonalovat se.
Test je velice dobre do podrobna rozepsany, prehledny a velmi uzitecny. Ja uz vim, kterym smerem se ve svem zivote dam. Koucink s pani Marii mi ukazal cestu po ktere chci jit. Postupuji po malich kruccich a moc me to bavi.

Mockrat dekuji a preji mnoho uspechu.
S pratelskym pozdravem

Alena Raymannova


Maria

Maria

Ďakujem pani Marii za absolvovanie koučinku „Objev své talenty„.
Som veľmi rada, že som si s pani Marii prešla a vyhodnotila mojich 5 hlavných talentov a poznala ich využitie v mojom živote, čo ma zase posúva ďalej na mojej ceste osobného rozvoja. Je výborné si nahlas formulovať svoje ciele a plány a počuť skvelé rady a tipy a takisto povzbudenie na ich uskutočnenie, ktoré všetci tak moc potrebujeme.
Všetci sa niekedy nachádzame na pomyselnom rozcestí a je strašne príjemné, keď je niekto, kto nám vie nezaujato a pritom triezvo a odborne poradiť a naviac koho si možeme na túto úlohu sami vybrať … ďakujem pani Marie

Maria M.


Anna Písařová

Anna Písařová

Krásný dobrý den paní Marie
Ráda bych vám konečně moc poděkovala za váš koučink. Koučink „najdi své talenty“ jsem si koupila z důvodu, že jsem nemohla najít práci a chtěla jsem vědět „na co mám či nemám“.
Musím přiznat, že jsem tomu moc nevěřila, ale k mému údivu jsem se v testech opravdu NAŠLA, jsem to vážně celá já :). I vaše konzultace přes skype mi vážně moc pomohla. Jsem ráda, že mi testy i potvrdily můj výběr povolání před několika lety, a nejen to.
Paní Marie, tímto vám opravdu moc děkuji za váš koučink, který mi pomohl si uvědomit jakým směrem jít a co se ve mě skrývá.

S krásným pozdravem Anna Písařová


Zdena Strousková

Zdena Strousková

„Nepraktičtější, nejkrásnější a nejlepší filozofie na světě nebude fungovat/pracovat, když nebudete fungovat/pracovat vy.“ Zig Ziglar

A o tom, to je. Vše závisí na nás, na tom, kdy se rozhodneme něco dělat a udělat. Marie mě přiměla zastavit se a přemýšlet o věcech, o nichž vím, že bych přemýšlet měla, ale vždy byl dobrý důvod odložit to na jindy. A nejen to, pomohla mi myšlenky utřídit, nasměrovala mě k dalšímu hledání a hlavně nacházení sebe samotné. Koučink mi ukázal, ač jsem si myslela, že jsem bez talentu, že talent mám. Přiměl mě překonat sebe samu a zeptat se svého okolí zda-li a v čem jsem dobrá. Ta zkušenost je k nezaplacení.
Marie díky.

Zdenka Strousková


Marcela Součková

Marcela Součková

Maruščiny přednášky se zájmem poslouchám už několik měsíců. Díky prvnímu koučinku, který jsem si objednala, jsem si uvědomila, že nic nepřijde samo, něco je potřeba ze sebe“vydolovat“ a následně na tom stavět. Vyplnění pracovního sešitu mi dalo dost práce, ale pomohlo mi ujasnit si pár věcí o sobě. Mám zřejmě zakódovanou úctu k autoritám, k nimž paní Marie v mých očích bezesporu patří, proto jsem se neubránila lehké nervozitě před koučinkem na Skype. Nicméně dialog plynul v příjemném duchu a já si jen potvrdila, že Maruška je obdivuhodná žena a profesionálka ve svém oboru. Pomohla mi udělat zas jeden krůček dopředu… Děkuji.

Marcela Součková


Sebastián Žiška

Sebastián Žiška

Dobrý deň,
už dlho som vedel, že mám nejaké talenty, ktoré by som mal využiť pre svoj osobnostný rast. Tieto svoje schopnosti som však nedokázal až donedávna presne pomenovať. Tento môj problém s ich identifikáciou mi pomohol vyriešiť až koučing Marie Michaličkovej s názvom Objev svůj talent.

Počas hodinového rozhovoru s Marií som si uvedomil niektoré dôležité skutočnosti, ktoré ma opäť posunuli bližšie k spokojnejšiemu a naplnenejšiemu životu. Na základe rozsiahleho „manuálu“ (ktorý bol súčasťou koučingu a ku ktorému sa často spätne vraciam) stále viac chápem, ako môžem pomocou väčších či menších krokov neustále zlepšovať svoj život.

Týmto by som rád poďakoval Marii za pomoc a zároveň odporúčam tento produkt všetkým, ktorý nastúpili (alebo chcú nastúpiť) na úžasnú a objavnú cestu osobného rozvoja.

S pozdravom

Sebastián Žiška
autor stránky www.i-potraviny.sk


Hana Sobotková

Hana Sobotková

Koučink byl pro mne velice přínosný. Bylo bezva konečně slyšet Marii na živo a mít to vše šité přesně na míru-na mne. Rozhovor mi přinesl spoustu přínosných myšlenek, na které bych sama, bez její pomoci pravděpodobně nepřišla. A ještě hodně mám o čem přemýšlet a uvažovat. Hodina hovoru utekla v mžiku. Proto se těším na další setkání s ní a chci s Marií dále spolupracovat a rozvíjet se ve všech směrech osobnosti.

Díky s pozdravem Hana Sobotková


Pani Marii som oslovila v čase ked už som mala rozbehnutú živnost v oblasti poradenstva s módou ale z určitých dovodov som začala pochybovat či mám skutočne vhodné predpoklady na tuto prácu. Tiež som bola velmi zvedavá či analýza mojich silných stránok a vlastností neodhalí nejaký iný skrytý talent.
Na základe výsledkov mi však pani Mária potvrdila, že mám osobitné predpoklady práve pre prácu módneho stylistu a z nášho rozhovoru som pochopila že by bolo velkou škodou tejto práci sa nevenovat vo vačšom rozsahu. Pani Mária ma dokázala “ nakopnút “ a pomohla mi získat spat motiváciu a chut do práce za čo som jej nesmierne vďačná.

Lucia
módný stylista
www.lustyle.cz


Martina Brožová

Martina Brožová

Bylo moc příjemné si s Vámi povídat, zjistit, jak vy jste začínala, že to také nebylo jednoduché. Dozvědět se, že je to převážně o mně, jak hodně se do práce na sobě obuji a kolik energie tomu dám. Líbilo se mi, že máte opravdu zájem o člověka a snahu mu pomoci – ukázat cestu, kudy se může vydat a kde jsou jeho silné stránky a naopak na co si má dát pozor, aby talent pracoval pro něj.

Taky jsem si zase potvrdila, že když se člověk pro něco rozhodne, i když mu to ze začátku nejde, tak se nemá nenechat od okolí odradit a pokud po tom opravdu touží, tak se tomu věnovat dále a postupovat po malých krůčcích na zlepšení. Říci si: „dělám to kvůli sobě a ne kvůli okolí.“ Samotný koučink není o tom, že by Vám to vyřešilo problém, který člověk má. To je vždy na samotném člověku a každý si to musí uvědomit, ale nasměruje ho to na cestu, kterou se může vydat a jak lze danou situaci řešit.

Co se týče objevení talentů, tak jsem ani netušila, že vlastnosti, které mi vyšly, lze řadit mezi skryté talenty a dary, které lze pro sebe a pro svůj rozvoj využít. Škoda, že ten čas tak rychle utekl, člověka pak napadají další otázky. Přeji Vám mnoho úspěchů a děkuji za to, že pomáháte takhle lidem.

S pozdravem

Martina Brožová


Pavla Heřmanovská

Pavla Heřmanovská

Ve svém pracovním životě jsem byla přirozeně nasměrována k tomu, abych pracovala jako konzultant a kouč osobního rozvoje na volné noze. Nevěděla jsem přesně proč a právě koučink Objev své talenty mi dal odpověď. Odhalil 5 mých hlavních talentů a silných stránek, dal mi podrobný přehled o tom, v čem v těchto talentech vynikám nad ostatními a poskytl mi nápady na akční kroky, které mé hlavní talenty pomohou zúročit.

Koučink Objev své talenty mi pomohl získat více sebejistoty a vnitřního klidu, tím že, ukončil mé domněnky a potvrdil mé intuitivní tušení o tom, v čem jsem skutečně výjimečná. Potvrdil mi, že v mém podnikání své silné stránky skutečně využívám a že se pohybuji správným směrem. Závěrečná zpráva a kniha, které jsou součástí koučinku, obsahují komplexní informace, ke kterým se ráda vracím, když potřebuji novou energii a povzbuzení do mé práce.

Koučink Objev své talenty ze srdce doporučuji všem, kteří chtějí být úspěšní a spokojení v osobním i v profesním životě.

Marušce a Jankovi Michaličkovým za koučink ještě jednou děkuji!

Pavla Heřmanovská


Tomáš Verner

Tomáš Verner

Krásný den.

Jsem Tomáš Verner, 27 let, Olomouc. Pracuji jako poradce pro změnu životního stylu. Asi rok jsem v stylu své práce tápal. Hodně se zabývám osobním rozvojem, psychologií, fungováním myšlení, vědomí a podvědomí. Díky paní Marii Michaličkové jsem si z 100% potvrdil, že jsem v správném podnikání. Že je naprosto v pořádku že se soustředím na budoucnost. Ukázala mi, s jakými typy lidí mám a jak pracovat. Dala mi sebejistotu, že i já mám v sobě vůdce a vizionář. Potvrdil jsem si i jistotu, že pomůcky které mám pro své klienty jsou zcela na místě.

Paní Marie, nikdy Vám nebudu moci dostatečně poděkovat, za Váš čas, který jste si pro mě vyhradila. Částka kterou jsem zaplatil je minimální oproti celoživotnímu hledání svých silných stránek a typu lidí, kteří mají stejnou vizi a styl práce, které mohu úspěšné vést a dovést k úspěchu.

Děkuji a těším se na další spolupráci.

Tomáš Verner

PS: Každý v životě potřebujeme osobního trenéra.


Paní Marie,

chci vám poděkovat za čas, který jste mi věnovala při koučinku:“ Jak objevit svůj životní talent“. Byla jsem překvapena,jak přesně sedělo vyhodnocení talentového testu, který jste mi poslala a mohly jsme ho potom společně probrat. Uvědomila jsem si svoje silné stránky, ale taky to, na čem je třeba ještě zapracovat a co mě brzdí v tom, abych se věnovala práci, pro kterou mám talentové předpoklady.

Díky taky za vaše  přednášky, které jsou velmi zajímavé a důležité pro můj osobní růst a vzdělávání. Děláte skvělou práci.

Dana Faragová


Natália Šultysová

Natália Šultysová

Chcela by som touto cestou ešte raz poďakovať Marii za to, že mi venovala svoj čas a pomohla mi odhaliť svoje talenty a silné stránky.

Veľa z informácií, ktoré som sa dozvedela, som už intuitívne tušila, ale také vedecké potvrdenie dodá človeku veľa optimizmu a energie.

Som veľmi rada, že na mojej ceste hľadaním nachádzam takých ľudí ako Marie, lebo aj keď sme spolu komunikovali len párkrát, mám pocit, že ju poznám dlhé roky, vysielame na rovnakej vlnovej dĺžke a to sa aj odrazilo na spoločnom, pre mňa veľmi efektívnom koučingu. Vďaka za to čo robíte, ako to robíte a za to, ako pomáhate iným.

Natália Šultysová


Josef Klobása

Josef Klobása

Dobrý den Marie,

již několik měsíců poslouchám Vaše velmi zajímavé přednášky. Proto jsem také přijal možnost absolvovat test „Objev svůj životní talent“ s jeho vyhodnocením. Bylo to částečně ze zvědavosti, ale i ze zájmu a chtění poznat pohled na moji osobu zvenčí. Při osobním rozhovoru po Internetu, mimochodem byl velice příjemný a pozitivně laděný, jsme podrobně probrali kromě jiného i výsledky testu, který Marie zpracovala na základě odpovědí na položené otázky. Vyhodnocení testu mě nepřekvapilo, pouze jsem si potvrdil, že poskytuje skutečně nezávislé a objektivní hodnocení. Výsledky testu a další přednášky bych chtěl využít k zefektivnění práce při plnění svých osobních cílů.

Josef Klobása


Dana Horešovská

Dana Horešovská

Dobrý den paní Marie.

Děkuji za čas, kerý jste mi věnovala při koučinku „Objev své talenty“. Již delší dobu přemýšlím o tom, jak změnit moji situaci. Před sedmi měsíci jsem přišla o práci a každý den věnuji spoustu času hledání inzerátů. Můj šestý smysl mi našeptává, že tudy cesta nevede. Proto, když jsem slyšela tuto přednášku „Jak objevit svůj životní talent“ neváhala jsem při zakoupení testu. Byla jsem velmi překvapena jak vyhodnocení talentového testu přesně sedělo. Jsem ráda, ža na základě tohoto testu se mohu rozhodnout co podnikat dále.

Děkuji za vaše velmi zajímavé přednášky .

S pozdravem

Dana Horešovská


Podavam spatnu vazbu 🙂 Davam Vam v hodnoteni cislo 10, velmi dobre sa mi s Vami komunikovalo, mame podobne nazory, necakala som na vyhodnotenie dlho, ste prijemne vtipna, urobilo na mna dojem ze sme mali spolu skypovat 60 minut a hovorili sme spolu hodinu a pol, ze ste to neukoncili stylom, no hodina presla dovi dopo a dakujem, ze ste mi ochotne odpovadali na moje otazky. Talenty som si citala, niektore musim viac vyuzivat v praxi, vacsina na mna sedi, bola som prijemne prekvapena talentu kreativnosti, myslela som, ze nemam napady, ale od stvrtka som si vlastne uvedomila, ze ved ja predsa stale nieco vymyslim. Svoje buduce podnikanie som si v podstate vybrala sama, ale bez vasej pomoci by som nad tym este stale a zbytocne rozmyslala, ci ano alebo nie 🙂 Teraz viem, ze 100% ano a tesim sa na dalsiu spolupracu s Vami.

Andrea


Som človek, ktorý práve v týchto momentoch rieši ktorým smerom isť, ako ďalej pokračovať vo svojom živote. Nie sú to jednoduché rozhodnutia a to bol dôvod, prečo som hľadala zdroj informácii a pomoc v mojom rozhodovaní. Pochádzam z oblasti štandartného zamestnania avšak táto cesta mi už neprinášala radosť, naplnenie a ani finančné zaistenie do budúcnosti. Po ukončení pracovného pomeru som získala čas na nadobudnutie nielen fyzických síl, ale aj na začatie práce na mojom osobnom rozvoji. Prednášky p. Marie Michaličkovej mi prišli do života ako cenný zdroj informácií, ako návod ako pracovať sám so sebou. Na ujasnenie si vlastných možností som využila koučing Objav svoj talent, ktorý mi pomohol definovať a zrozumiteľne vysvetliť moje vlastné talenty a načrtnúť spôsoby použitia. Toto je len začiatok, učím sa stále, ale viem, že sa mám k dispozícii zdroj informácii, z ktorého môžem čerpať vtedy, keď to potrebujem. Prajem p.Michaličkovej veľa spokojných zákazníkov a teším sa na všetky ďalšie prednášky.

Ivana Čopová


Dobrý den,
slíbila jsem Vám hodnocení Vašeho koučingu. Dostávám se k tomu až teď. Chtěla jsem si ještě přečíst všechny materiály, atd.
Určitě shledávám velmi těžkým umět někomu pomoci a musím říct, že u mě se Vám to podařilo. Celý průběh testování a vyplňování sešitu mě nasměrovalo a ujistilo v tom, co chci (a to bylo zprvu mým cílem). Některé moje „silné stránky“ jsem možná dokonce vnímala spíše jako překážku (v současném zaměstnání, z kterého odcházím) – i za to děkuji :). Pokud bych Vám měla dát známku – tedy spíše bodování, hodnotila bych to na zn. 9. Moc se mi to líbilo a měla jsem z toho velmi dobrý pocit. Také si Vás velmi cením jako osoby. Líbí se mi Váš milý, lidský přístup. O bodík méně Vám dávám proto, protože jsem byla na záčátku trochu nervózní a příště bych potřebovala více upřesnit, co se bude ode mě očekávat (jak moc Vám do výkladu vstupovat, atd.).
Celkový dojem byl pozitivní.
Přeji hezký den,

S pozdravem, Eva Barvínková


Ľubica Bartáková

Ľubica

Než dom absolvovala koučing pani Marie – „Objev své talenty“, vypočula som si pár prednášok na internete: “Kaizen- metoda, jak dosáhnout svého cíle“, „Jak se učit méně a naučit se více“, „Návod na přežití pro introverty“…

Po prednáške o introvertoch som sa zamyslela nad tým, že asi budem introvert, hoci som dosť komunikatívna, spoločenská, ale jednotlivé indikátory poukazovali na to, že vo svojej podstate som introvert. Pomohlo mi to definovať odpoveď na problémy v práci a zamyslieť sa nad tým, ako postupovať v budúcnosti tak, aby som z toho, že som introvert, získavala a nie strácala. Patrím medzi ľudí, ktorí sú zodpovední, zameraní na vzťahy, ktorí sa radi neustále vzdelávajú a vedia si zorganizovať svoj čas. Nikdy ma nenapadlo, že tieto vlastnosti tvoria jadro mojich hlavných talentov. Keď sa ma pani Marie opýtala, pri ktorej činnosti cítim nadšenie a vzrušenie, nevedela som to definovať ináč, než tým, že som jej popísala činnosť, ktorú som nedávno realizovala . Nakoniec som si uvedomila, že tú prácu som robila s nadšením, lebo som v nej uplatňovala moje hlavné talenty.
Pani Marie mi pomohla pochopiť prednosti introverta, ako s nimi pracovať a aké kroky v praxi možem podniknúť pre každý zo svojich piatich hlavných talentov. Správu, ktorú mi poslala som si dala do absolvovaní koučingu im viem dať presný zmysel, pomenovať ich a hlavne intuitívnosť obohatiť konkrétnym uvedomením si významu jednotlivých mnou realizovaných krokov.

Ďakujem

Ľubica Bartáková


Dobrý den Maruško a Jane,

poprvé jsem se setkala s Vašimi přednáškami v létě roku 2012, kdy jsem měla 2 zaměstnání, byla unavená a plná stresu. Poté jsem se rozhodla zakoupit si Vaší nahrávku Neotřesitelné sebevědomí – ano, pomohla mi, postupně pomalu se vše zlepšovalo, okolnosti mého života, práce, pohled na svět, radost ze života. Následovalo Hledání mých 5 talentů – díky Vašemu poctivému rozboru, jsem měla možnost si skutečně na papíře přečíst, jaké mám hodnoty, ujasnit si, kdo vlastně jsem ještě lépe.
Jako třetí Prosperita na dosah s nahrávkou mne také posunul v životě dál. Reagovala jsem na náhodnou inzerci, reagovala. Vždy také záleží na nás, jak přijmeme „náhodu“. Poznala jsem nové prostředí, zjistila sama na sobě, kolik mám v sobě odvahy, ochoty učit se novým věcem, začít pracovat v úplně cizím prostředí, v jiné zemi, s jinými zvyky, přizpůsobit se tomuto prostředí a přitom být sama sebou. I když práce byla jen na 3 měsíce, posunulo mne to zase dál. Jsem svobodný, komunikativní člověk a věřím, že své životní zkušenosti, uplatním i v naší zemi, kterou miluji.

Děkuji Vám s láskou a přeji prosperitu, sebevědomí a další tvořivé nápady ve Vaší práci.

Alena Bartošová

Koučink Objev své talenty
Koučink Objev své talenty
Pracovní sešit a online testy na objevení vašeho životního talentu a silných stránek. Vyhodnocení testu obsahuje 18 stran s popisem 5 nejsilnějších talentů a akční kroky pro uvedení do života. Navíc získáte 60 minutovou konzultaci přes tel./skype/nebo živě v Praze ohledně vašich výsledků.
Cena: 3990 Kč (vč. DPH) / €131.90 + DPH
Váš email*:

Komentáře nejsou povoleny.