Pro členy

Marie MichaličkováVítám Vás v členské sekci na mém webu.
Najdete zde záznamy z mých přednášek a další bonusy,
které pro Vás postupně připravuji.

Záznamy z přednášek zdarma:

Placené záznamy z přednášek:

Záznamy z přednášek navíc jenom pro předplatitele:Přístup do archivu přednášek (natrvalo)
Předplatné zahrnuje neomezený online přístup ke všem více než 100 záznamům z přednášek umístěných v archivu na tomto webu. Na záznamy z přednášek se můžete podívat přímo na webu, nebo si u většiny stáhnout video a MP3 do mobilu nebo počítače.
Původní cena: 24900 Kč
Vaše sleva: 88 %
Cena: 2990 Kč (vč. DPH) / €98.84 + DPH
Váš email*:

V ceně předplatného nejsou speciální videa a MP3, které jsou určena pro zákazníky vybraných produktů. Při platbě přes PayPal nebo GoPay získáte přístup do archivu ihned po zaplacení a připsání platby na účet. V ostatních případech přístup přidělíme po manuální kontrole připsání platby (obvykle druhý pracovní den). 

Pravidelný poslech přednášek o osobním rozvoji Vám výrazně zlepší život tak, jak se to podařilo Lucii Daňkové nebo Monice Junkové:

Lucka Daňková

Lucka Daňková

Chcem sa veľmi pekne poďakovať Maruške za prácu, ktorú robí pre nás všetkých. Nevynechám žiadnu z jej prednášok a musím povedať, že každá z nich je pre mňa mimoriadne „výživná“. Z každej jednej je cítiť, že do toho Maruška dáva všetko a že tú prácu robí srdcom a naozaj s plným nasadením. Mnohé z jej prednášok si veľmi rada vypočujem aj opakovane, využila som polročné predplatné a tejto investície vobec neľutujem.

Mám teraz omnoho väčšiu radosť zo života a z práce, ktorú robím a ktorá ma nesmierne napĺňa a každé ráno sa budím s nesmiernou radosťou a očakávaním, čo mi tento deň prinesie. Cítim, že sa mi veci v mojom živote dejú tak, ako som si vždy priala. A za to všetko cítim nesmiernu vďačnosť.

Maruške prajem všetko len to najlepšie, veľa spokojných klientov a veľa chuti a elánu do ďalšej práce.

Lucia Daňková


Monika Junková

Monika Junková

Dobrý den paní Marie,
jsem věrný posluchač Vašich přednášek a snažím se slyšet každou.
V přednášce jak být šťastný říkáte, že máme vyjádřit vděčnost lidem, o nichž si myslíme, že jim máme být za co vděční.
Já touto cestou musím poděkovat právě VÁM!!!
Vím, že mám na tom i určitý podíl, že Vás mohu každou středu poslouchat, že jsem si Vás přitáhla do života, ale kdyby jste neměla tak skvělé přednášky a co víc, kdyby jsem si je nezačala kupovat a stahovat do počítače tak ani nevím jak velké štěstí držím v rukách!!
Jelikož je poslouchám doma místo televize a pokaždé objevím něco nového.
A hlavně jsem díky Vám zjistila, že spoustu věcí jsem si v životě vysvětlovala špatně. 🙁 Děkuji právě proto Vám za tyto skvělé rady, informace a právě Vám vyjadřuji vděčnost, že jste vstoupila do mého života:-)
Přeji Vám mnoho posluchačů, klientů,kteří díky Vám objeví smysl života 🙂

S vřelým pozdravem stálá posluchačka Monika Junková

Komentáře nejsou povoleny.