Archiv štítku: finanční svoboda

Jak vytvořit finanční pohodu

Dozvíte se: jak se zbavit programu chudoby proč většina lidí nikdy nezbohatne jak můžete začít rozmnožovat své peníze jak začít s vytvářením finanční pohody a mnoho jiného... Záznam z přednášky (45 minut).Video a MP3 ke stažení z internetu. Přístupové údaje Vám odešleme emailem po připsání platby na náš účet. Při objednávce na dobírku zasíláme Audio CD.
Rubriky: Přednášky | Štítky: , , | Napsat komentář

Vytvořte si nastavení mysli na prosperitu

Dozvíte se: jak si vytvořit myšlení vítězů co jsou pasivní příjmy a jak je vytvořit proč je důležité budovat časovou a finanční svobodu se správným nastavením mysli co můžete udělat ještě dnes pro vytvoření časové a finanční svobody a mnoho jiného... Záznam z přednášky (38 minut).Video a MP3 ke stažení z internetu. Přístupové údaje Vám odešleme emailem po připsání platby na náš účet. Při objednávce na dobírku zasíláme Audio CD.
Rubriky: Přednášky | Štítky: , , , | Napsat komentář

Jak uspět v síťovém marketingu

Dozvíte se: nejhloupější věc, kterou vám řeknou na školení jak si zajistit, aby lidé hledali vás, místo, abyste vy hledali je skutečnou pravdu o síťovém marketingu proč plán odměn a špičkové produkty jsou jen 10% vašeho úspěchu a mnoho jiného... Záznam z přednášky (41 minut).Video a MP3 ke stažení z internetu. Přístupové údaje Vám odešleme emailem po připsání platby na náš účet. Při objednávce na dobírku zasíláme Audio CD.
Rubriky: Přednášky | Štítky: , , , , | Napsat komentář

Jak se zbavit dluhů a jak si vytvořit finanční svobodu

Dozvíte se: jak vytvořit pasivní příjmy 3 důležité ingredience pro úspěch proč je důležité najít svůj životní talent důležitost finančního vzdělávání rozdíl mezi špatným a dobrým dluhem a mnoho jiného... Záznam z přednášky (93 minut).Video a MP3 ke stažení z internetu. Přístupové údaje Vám odešleme emailem po připsání platby na náš účet. Při objednávce na dobírku zasíláme Audio CD.
Rubriky: Přednášky | Štítky: , , , | Napsat komentář