Postřehy posluchačů

Také se Vám líbí naše přednášky a produkty?
Napište mi Vaše dojmy přes komentář ZDE.
Děkuji. Marie

Monika Junková poslouchá mé přednášky a napsala mi:

Monika Junková

Monika Junková

Dobrý den paní Marie,
jsem věrný posluchač Vašich přednášek a snažím se slyšet každou.
V přednášce jak být šťastný říkáte, že máme vyjádřit vděčnost lidem, o nichž si myslíme, že jim máme být za co vděční.
Já touto cestou musím poděkovat právě VÁM!!!
Vím, že mám na tom i určitý podíl, že Vás mohu každou středu poslouchat, že jsem si Vás přitáhla do života, ale kdyby jste neměla tak skvělé přednášky a co víc, kdyby jsem si je nezačala kupovat a stahovat do počítače tak ani nevím jak velké štěstí držím v rukách!!
Jelikož je poslouchám doma místo televize a pokaždé objevím něco nového.
A hlavně jsem díky Vám zjistila, že spoustu věcí jsem si v životě vysvětlovala špatně. 🙁 Děkuji právě proto Vám za tyto skvělé rady, informace a právě Vám vyjadřuji vděčnost, že jste vstoupila do mého života:-)
Přeji Vám mnoho posluchačů, klientů,kteří díky Vám objeví smysl života 🙂

S vřelým pozdravem stálá posluchačka Monika Junková

Lucka Daňková poslouchá mé přednášky a také audia na pozitivní programování mysli a její život se mění k lepšímu

Lucka Daňková

Lucka Daňková

Chcem sa veľmi pekne poďakovať Maruške za prácu, ktorú robí pre nás všetkých. Nevynechám žiadnu z jej prednášok a musím povedať, že každá z nich je pre mňa mimoriadne „výživná“. Z každej jednej je cítiť, že do toho Maruška dáva všetko a že tú prácu robí srdcom a naozaj s plným nasadením. Mnohé z jej prednášok si veľmi rada vypočujem aj opakovane, využila som polročné predplatné a tejto investície vobec neľutujem.
Ďalšie z produktov, ktoré Maruška ponúka a ja už dnes na nich nedám dopustiť, sú audiá na pozitívne programovanie mysli. Zaobstarala som si audio Neotřesitelné sebevědomí, Finanční úspěch a Prodejní úspěch. Momentálne už asi mesiac počúvam každodenne audio Finanční úspěch a v mojom živote sa skutočne začali diať nevídané zmeny, na ktoré som dosiaľ čakala a nejak sa ich nevedela dočkať 🙂 A viete, čo je na tom najlepšie? Že nerobím nič mimoriadne, čo by som nerobila aj predtým, ale pozitívne zmeny prišli a stále prichádzajú tak nejak samé, bez väčšej námahy. Mám teraz omnoho väčšiu radosť zo života a z práce, ktorú robím a ktorá ma nesmierne napĺňa a každé ráno sa budím s nesmiernou radosťou a očakávaním, čo mi tento deň prinesie. Cítim, že sa mi veci v mojom živote dejú tak, ako som si vždy priala. A za to všetko cítim nesmiernu vďačnosť.
Maruške prajem všetko len to najlepšie, veľa spokojných klientov a veľa chuti a elánu do ďalšej práce.

Lucia Daňková

Jarka mi napsala své zkušenosti s koučinkem a hypnózou:

Dobrý den Marie,
hledala jsem na internetu cokoliv o koučování.
Vaše stránky mě zaujali svým provedením. Mají poutavý vzhled odlišují se od ostatních.
Využila jsem možnosti poslechu si přednášky zdarma. A nyní se snažím nenechat si uniknout Vaši pravidelnou středeční přednášku. Těším se na další, jaké zajímavé téma připravíte. Přednášky od Vás Marie jsou krásně zpracované, Váš hlas je poutavý a dodává přednášce šmrnc a je pro mě jako posluchače motivující.
Zakoupila jsem si i několik přednášek (metoda Kaizen, Rychločtení …) a od nich jsem se posunula k Revoluci v učení a až k hypnóze.
Díky Revoluci učení a týdnu koučování jsem si dokázala sestavit plán pro svůj život. Postupnými kroky se jej snažím naplnit a mám z každého úspěchu nesmírnou radost.
Velmi mile mně překvapila hypnóza. Popsala bych ji jako stavem hluboké relaxace, v níž řeším svůj aktuální problém. Po hypnóze jsem se cítila uvolněně, příjemně a lehce.
Doporučuji hypnózu vyzkoušet!
Uvědomuji si, že pokud chci změnu, musím chtít pro ni každý den něco udělat.
Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci, ať pomůžete a motivujete mnoho dalším posluchačům ke změně svého života.
Moc děkuji

Jarka

Filip mi napsal své zkušenosti:

Filip Bohm

Filip Bohm

Vážená paní Marie,
přeji Vám hezký dušičkový den. Jelikož jsem na Vašich webových seminářích teprve pár týdnů, postupně poslouchám Vaše předchozí přednášky a v semináři Klíč k zákonu přitažlivosti žádáte, abychom Vám poslali své postřehy a ohlasy.
Nuže tedy – o osobní rozvoj se zajímám asi dva roky, dosud jsem pracoval s texty a postřehy dr. Joe Vitala, Aleše Kaliny a Ivo Tomana.
Sestavuji si svoje puzzle, ale zatím jsem pracoval jen na izolovaných částech obrázku a nevěděl, jak je sestavit dohromady, aby daly kompletní obraz. S Vámi se mi celek začíná rýsovat-poslouchám vaše websemináře a vše se mi spojuje v celek, pravidelně poslouchám i Vaše skvělé CD Prodejní úspěch a den ze dne mi přijde všechno hezčí a optimističtější.
Děkuji Vám moc za to, co děláte a jelikož jsem posluchačem psychoterapeutických kurzů na VŠ, ukazujete mi zřejmě i moje budoucí místo v životě, kde budu prospěšný sobě, a tím i ostatním. Jsem vděčný, že jsem k Vám našel cestu – ale bylo to logické, vždycky se přede mnou otevře nový obzor, když začnu přešlapovat na místě. A svými přednáškami se mi v naprosté většině trefujete do noty – jakmile nad něčím začnu uvažovat a chci to řešit nebo to cítím jako problém, přijde mi Vaše upoutávka na přednášku obsahující toto či velice podobné téma.
Ještě jednou Vám děkuji a přeju plno štěstí a úspěchu v téhle skvělé práci!
Filip

Janka Filová mi napsala své postřehy:

Dobrý deň,

napísala som Vám, pretože to, akým spôsobom pomáhate ľudom je veľmi krásne. Aj ked viem o Vás len krátku dobu a vzhliadla som len niekoľko prednášok veľmi ste ma oslovila a dá sa povedať, že aj nasmerovala lepšou cestou myslenia. Začínam si uvedomovať veľa vecí a to je dobre.

Prajem Vám len to najlepšie, nech sa Vám darí v súkromnom aj profesijnom živote.

Prajem pekný deň,

Janka Filová

P.S.: Do budúcna určite využijem Vaše služby, pretože si myslím, že každý človek by mal mať svojho kouča.

Honza mi napsal o jeho zkušenostech se Zákonem dávání a přijímání:

Právě jsem si vzpoměl jak jste na jedné ze svých přednášek mluvila o tom a je to i v knize Randyho Gage, kterého mám doma ve své knihovně o tom zákoně dávání a příjímání, že když tzv. nechám peníze volně plynout a nebudu je tzv. jenom shrabovat tak budu v harmonii s tímto zákonem a čím víc peněz budu vydávat, tím víc se mi budou vracet laicky řečeno, že nebudu peníze shrabovat někde aby oxidovaly ale pak je nebudu vydávat, tímto způsobem si zastavím hojnost. Peníze se musí tzv. točit možná protáčet už si ten přesný název nevybavuji. Ale,

Právě musím tomuto tvrzení dát za pravdu. Já jsem se rozhodl, již v srpnu že si u vás koupím za bezmála 2 tisíce korun relaxační audio, před tím to zas bylo za bezmála 1 tisíc korun audio Láska k sobě a víte co se mi pozitivního přihodilo ?

Předevčírem to jest v pondělí za mnou přišel člověk od zaměstnavatele, který má nastarosti směny, přesčasy, dovolené a přišel sám bez nucení ke mne a zeptal se mne, jestli bych si tento měsíc nedal nějaký ten přesčásek. Původně mi nabízel 4 přesčasy, většinou noční 12 hodinové směny a jeden ve státní svátek, kdy je to lépe placené. A já byl úplně nadšený, ale nakonec jsem si raději vzal 3 přesčasy a jeden den volna protože to už bych byl víc v práci než doma :-)) :-)) a pak by mne to zas moc stálo na daních, takže optimálně 3 x 12 hodinové přesčasy a vidíte. Jak to funguje.

A co je úsměvné, že dva měsíce dozadu tedy přes letní prázdniny jsem doslova škemral o přesčasy a čekal jsem jestli iniciativa nevzejde o zaměstnavatele a nic, nic, a myslel jsem si, že mne asi nepotřebují. No teď už to vím, to bylo tím, že jsem nepouštěl peníze do oběhu a že jsem podvědomě chtěl víc přijímat než odevzdávat.
Ale jakmile jsem projevil zájem v srpnu o vaše audia,
Zákon dávání a příjímání se dostal do rovnováhy. Opravdu to funguje.

Tak to je taková kuriozita z mého osobního života podle vesmírného zákona o kterém jste hovořila na svých přednáškách. Honza

Janka má také zkušenost se Zákonem přitažlivosti

Vážená paní Michaličková,
Děkuji Vám za informaci. Ve středu se přednášky účastnit nemohu, ale ráda se podívám na záznam.
Vaše přednášky jsou velmi zajímavé a uvědomila jsem si u nich, že spoustu věcí znám, jen je nedělám. V minulosti jsem se sama přesvědčila jak je důležité přijímat sebe a své okolí pozitivně.
Člověk má hned pocit, jako kdyby šlo všechno samo. U vašich přednášek jsem si uvědomila, jak dobře funguje zákon přitažlivosti. Vaše přednášky mě nastartovaly k lepšímu pohledu na svět a to jsem potřebovala. Po nedávné souhře nevydařených událostí jsem propadla depresím, beznaději. Ztratila jsem víru v úspěšná řešení. Nyní se dostávám zpátky k činorodosti a pozitivním myšlenkám ke kterým jstemi dopomohla i Vy vašimi přednáškami. Velice Vám za to děkuji Jana A.

Dr. Vladimír Koliandr

Vážená paní Michaličková,

již delší dobu se zajímám o problematiku zdraví a zdravého životního stylu. Vždy tomu tak ale nebylo. Dokud jsem sám neprožil zdravotní problémy hraničící se smrtí, péče o to nejcennější co člověk má, byla u mne na posledním místě. A najednou (dnes již před více jak dvaceti lety) se to stalo mou prioritou.

Přesto jsem s nedůvěrou pohlížel na nabídku bezplatného vyslechnutí zajímavé přednášky pouze za postoupení této nabídky i mým přátelům. Neudělal jsem to z obavy úmyslného přenesení možné virové infekce. Ale na Vašem webu jsem objevil mnoho zajímavého. Objednal jsem si meditační audio „Přitahování úspěchu“. Přesto, že jsem studoval pedagogiku a psychologii, pro „přeprogramování“ vlastního podvědomí jsem potřeboval pomoc. Toto audio je velice vydařené. Využívám jej denně, oblíbil jsem si barvu i melodii Vašeho hlasu, ztotožňuji se s nabízenými výroky a kolem mne se začínají dít zázraky. Daří se mi stále lépe a lépe, jak zní i na audiu.

To mne přivedlo ke sledování všech přednášek, které mi byly na webu Vámi nabídnuty. Velmi oceňuji jejich obsah, podání, ale především význam pro rozvoj osobnosti každého z posluchačů.

Není cennější investice, než do vlastního zdraví a vzdělání (a tím vzděláním nemyslím jen školní – to bývá často účelové a v životě málo použitelné, jak velmi výstižně vyjádřil Váš manžel na jedné z přednášek, kterou jsem také vyslechl a velmi ji oceňuji).

Děkuji, že jste se pustili do takovéto záslužné práce, jsem jedním z klientů, který ji vysoce oceňuje a kterému velmi pomáhá. Jsem již důchodce, netrpím nízkým sebevědomím, přesto Vaše relaxační audio „Přitahování dokonalého sebevědomí“ patří k mým oblíbeným.

Tomu, aby byl člověk zdravý a úspěšný, měl přátele a krásné vztahy v rodině, aby byl šťastný a spokojený, musí něco obětovat. Musí sám na sobě pracovat – a jakákoli investice (ať časová, finanční, materiální či citová) se mnohonásobně vrátí.

Děkuji, že s manželem podáváte pomocnou ruku právě takovým lidem, kteří potřebují a chtějí se sebou něco dělat, mezi které patřím i já.

Dr. Vladimír Koliandr
Brandýs nad Labem

Renata Fabíková

Chtěla bych jen touto cestou poděkovat za Vaše přednášky, minulý týden ve středu ji se mnou sledoval i můj patnáctiletý syn. Přestože se doma stále bavíme o tom, jak to vše ustát v dnešní době a že si má vždy udělat názor na věci sám, je ve věku kdy toto vše potřebuje slyšet i od někoho jiného. Přinejmenším o tom přemýšlel a za to Vám i Vašemu manželovi děkuji. Každá z vašich přednášek mě zajímavá. Takže se těším na další. Hezký den Fabíková

Viera Masaryková

Dobrý večer Marie,

chcela by som Vám vyjadriť pochvalu za Vaše prednášky, ktoré sú skutočne zaujímavé a pôsobivé. Vaša dnešná prednáška plne upútala moju pozornosť a hodne si z nej odnášam.

Je vidieť, že ste mali dobrého školiteľa, ste skutočne profesionál a vidieť, že aj Vám táto práca prináša pôžitok.

Želám Vám pekný zvyšok dňa.

Viera

Několik postřehů z Facebooku

Přednáška: Čtyři dohody pro získání osobní svobody

Přednáška: Čtyři dohody pro získání osobní svobody

Tomáš Lidický

Dobrý den paní Michaličková,
chci Vám velmi poděkovat za Vaší nádhernou přednášku na téma: Jak se mít rád a jak si odpustit. Je to hodně motivující, obvykle přednášky mnou jen projdou, ale u té Vaší jsem si napsal 2x A4 poznámek 🙂 Jsem Vám velmi vděčný a děkuji za Vaše velmi cenná a užitečná, láskyplná slova. Rád se zúčastním Vaší další přednášky.
Hodně štěstí a úspěchů přeje
Tomáš Lidický

Ramboušková Michaela

Děkuji za to, co děláte pro druhé. :o)

Janka Š.

Dovoľte, aby som aj ja vyjadrila veľké uznanie p. Michaličkovej, že takúto stránku vytvorila. Totiž ja osobne by som tiež veľmi chcela robiť takúto prácu ako ona. Mám prečítaných veľmi veľa kníh o pozitívnom myslení, môžem spomenúť zopár – Miluj svoj život, Tajomstvo, Ovlyvňování reality, Svet bez hranic, Pros a dostaneš … a mnoho ďalších a môžem povedať, že všetko, po „čom človek túži“, to sa mu aj splní. No nie je to len to pekné, pozitívne, ale aj to nepekné „negatívne“, proste všetko, na čo veľmi často myslíme ….. všetko si priťahujeme do života. A zmeniť myslenie, hlavne pocity (vibrácie), ktoré sú sprievodným javom myslenie, je skutočne ťažké. No dá sa to vytrvalosťou a hlavne vierou, že všetko pekné je na ceste k nám, že sme magnetom, ktorý priťahuje len to najlepšie. A preto som si dnes túto stránku p. Michaličkovej „pritiahla“, pretože zajtra idem na výberové konanie do zamestnania (totiž som už dlhšie nezamestnaná a veľmi veľmi chcem pracovať) a už dnes verím, že to miesto MÁM, že je MOJE. Ďakujem, milujem, ospravedlňujem sa a prosím o odpustenie (Ho´oponopono) …..

Maria Roitner

Milá Marie,
rada by som sa Vam podakovala za prednasky. Prezivam totiz dost zlozite obdobie a pomahate mi drzat sa „nad hladinou“. A na tuto stredu sa mooooooc moooooc tesim, prave tu tematiku potrebujem ako odrazovy mostik k ostatnym fazam zuzitkovania vasho kurzu.
Este raz dakujem a ostavam so srdecnym pozdravom a tesim sa dopocutia v stredu.

Petra Bechnerová

Chtěla bych Vám tímto poděkovat za krásnou přednášku, v mém případě je první, kterou jsem měla možnost sledovat tady po netu…máte neuvěřitelně krásný a příjemný hlas, který se moc dobře poslouchá…přeji krásný večer…s pozdravem Petra Bechnerová

Dana

Dobrý večer, děkuji za výbornou přednášku. Jsem moc ráda, že jsem po dlouhém hledání potkala někoho, kdo zná a dokáže přinášet do života myšlenky L. Hay a N. D. Walshe. Jsou to mí nejlepší učitelé. A tak jsem se chtěla zeptat, jestli nepořádáte nějaká setkání pro lidi, kteří chtějí pracovat na svém rozvoji. Zatím díky a ať se daří.

Giorgia

Chtěla jsem Vám napsat poděkování za to že děláte tuto záslužnou činnost,je skvělá.Přeji Vám hlavně pevné zdraví,štěstí a lásku. Děkuji Giorgia

Silvie

Děkuji za webinář 🙂 byl skvělý a Vaše slova jsou velmi posilující a inspirativní :):)

Naděnka Drastilová

Zdravím Tě Marie, jsem s Tvou přednáškou spokojená. A těším se na další.

Šárka Litošová

Moc se mi líbí vaše webináře, jsou super a poskytují hodně užitečných a praktických informací.

Martina Schombacher

Přečetla jsem mnoho knih k tomuto tématu i absolvovala různé přednášky a kurzy…
Vždy mě něco nového překvapilo. Nebylo tomu ani jinak u Vás. Nejenže mluvíte opravdu z duše a od srdce, ale pomohla jste mi “pilovat“ hroty, které ještě přečnívají… a ráda s Vaší pomoci se budu opilovávat i nadále.
Ještě jednou Vám děkuji, že jste zde pro nás, kteří opravdu chtějí na sobě pracovat a někdy si sami nestačí a vzhledem ke vzdálenosti nebo časové tísni nemají možnost navštěvovat přednášky, na kterých se někdy i za nehorázný poplatek vlastně ani nic nového nedozví.
U Vás po spuštění víme, zda je to to, co nás osloví a můžeme dodatečně zakoupit Váš produkt.
Přeji Vám mnoho spokojených červených, zelených, modrých i žlutých lidiček 🙂
Posílám sluníčko
Martina Schombacher

Ing. Marie Pragrová

Vážená paní Marie,

na základě doporučení mé velmi dobré kamarádky, která jde po „nové cestě“, jsem se dozvěděla o Vašem webu a se zájmem jsem si poslechla Vaše tři přednášky.

Práce na rozvoji osobnosti je dle mého názoru u nás rozšířená spíše s posílením kariérního růstu, ale méně s tím, aby se lidé učili a naučili být šťastni bez ohledu na svoji kariéru.

Také jdu svojí cestou, to třeba někdy příště a jsem ráda, že jsem si dnes v klidu sobotního dne mohla vyslechnout Vaše přednášky.

Děkuji za to a chci Vám říci: jen houšť a více lidí, kteří se o Vás dozvědí. Je to třeba. Dost bylo poslů špatných zpráv a je dobře, že lidem ukazujete cestu ke štěstí nebo alespoň k většímu klidu v sobě.

Je dobře, že čtete jen pozitivní dopisy, i tento k nim patří. Líbila se mi i Vaše myšlenka, že vše musí být v rovnováze, tedy když dáváte (učíte), je třeba za to zpět něco dostat (zaplaceno). To je věc, kterou řada lidí u nás nechápe. A také neví, kolik je za přípravou Vašich přednášek atd. práce. (Úsměvné, ale v naší společnosti typické…)

A proč chcete vytvořit komunitu jen jednoho milionu šťastných lidí, když v ČR žije více než 10 milionů? (to byl žert, doufám, že se nezlobíte). Bylo by to krásné, tolik spokojených a pozitivních lidí, to by možná změnilo i kus Evropy….Jsem přesvědčena, že tím, co děláte, lidem velmi pomáháte.

Zajímalo by mě, zda také pořádáte přednášky veřejné. Pokud ano, dejte mi, prosím, vědět, kdy a kde.

Mým největším cílem nyní je naučit se mít sebe více ráda a odpustit si vše bez výhrad (občas hlodá malý červíček….). Pak je vše jednodušší. Pracuji na tom a cítím se mnohem lépe než dříve, nicméně učím se to pomalu. 🙂

Jakou literaturu, vedle Vaší učitelky a mé oblíbené osobnosti Luisy Hay, byste mi k tomuto tématu (nebo Vašim posluchačům) doporučila? Nyní čtu např. od Dalajlámy již po několikáté knihu „Cesta ke štěstí“a je to velmi inspirativní kniha s velmi jednoduchými tezemi. Jen si je osvojit…

Přeji hodně zdaru, krásné léto, hodně posluchačů a jen pozitivní reakce.

Vaše nová posluchačka

Ing. Marie Pragrová

Alice Mazáčová

Chtěla bych Vám poděkovat, za vaši přednášku Klíč k zákonu přitažlivosti. Je to první a zatím jediná přednáška, kterou jsem měla možnost si vyslechnout a jsem ráda za informace, které jsem se dověděla. Některé byly pro mě nové a jiné zase potvrdily mé domněnky. Přestože jsem dnes poprvé otevřela vaše stránky, již vím, že budu pravidelnou posluchačkou a těším se na další audio/video setkání.

Ještě jednou díky a s pozdravem

Alice Mazáčová

Andrea

Dobrý večer, ďakujem za super prednášky, cením si, že si stále v stredu nájdete čas, aby ste pomohli iným ľuďom 🙂
Prednášky sa mi veľmi páčia.
Držím Vám palce a prajem veľa spokojných a vyrovanných dní.

Jana Ručková

Paní Marie,

velmi ráda poslouchám Vaše středeční přednášky. Jste úžasná žena a já Vám děkuji za pomoc při mém osobním růstu. Vaše přednášky mi hodně vysvětlují, dobíjí mi tzv. baterky a mám znich vždy velmi pěkný a dobrý pocit.

Přeji Vám hodně úspěchů ve vaší práci a samé sluníčkové dny. Jana Ručková

Katerina Liskova

Dobry vecer Marusko,

chtela bych Vam podekovat za peci a vypomoc radou pro prihlaseni prednasky, co se kona kazdou stredu i tu dnesni. Uz jsem prisla na to, vsem byla komplikace. Jinak jsem moc rada a vdecna za to, ze se podilite na tak skvele veci:-) Jste skvely kouc, Marusko, a Vase prednasky, jenz jsem si navic i zakoupila, mi moc pomahaji, naplnuji me prijemny pocitem prace na sobe. Vas mily a prijemny hlas podtrhuje obsah prednasek. Obsah je vystizny a bohaty 🙂 Dekuji

S pranim pekneho vecera Katerina Liskova 🙂

24 komentářů u Postřehy posluchačů

 1. Probuďte genia v sobě napsal:

  Děkuji za tuto přednášku, byla velmi poučná a posunula mně jistě dopředu. Myslím, že takových přednášek není nikdy dost. Začínám podnikat a to ne ve zrovna mladém věku a toto mi velmi pomahá. Díky.

 2. Klíč k zákonu přitažlivosti napsal:

  Chtěla bych Vám vyjádřit vděk za přednášku. Pro mně osobně zase posun v pochopení jak se sama dostat do toho správného rozpoložení mysli, abych se vymanila z chudoby. Moc děkuji za to, že zmiňujete i vlastní osobní zkušenosti, díky kterým se stává obsah mnohem uvěřitelnějším.
  Mějte se moc a moc krásně. Jana

 3. Alena Nemcová napsal:

  Ďakujem za dnešnú zaujímavú prednášku a teším sa na ďalšiu o týždeň. Určite si kúpim Vaše meditačné audio s pozitívnym programovaním, pretože je to účinná pomoc pri
  udržaní sa na vlne pozitívneho myslenia a odstránení „prekážok“ z podvedomia.

 4. Michaela Hruzova napsal:

  Dobry den, timto prispevkem bych chtela podekovat pani Marii a panu Janovi za skvelou praci na jednotlivych prednaskach, ze kterych si vzdy hodne odnesu, a taktez za relaxacni audionahravky (jak si odpustit a mit se rad, pritahovani dokonaleho sebevedomi …), po jejichz poslechu vidim svet pozitivneji. Uz delsi dobu resim otazku idealniho povolani (kde je me misto, v cem jsem vyjimecna, kde bych chtela byt za 5-10 let …), proto jsem pani Michalickovou kontaktovala osobne. Uz prvni rozhovor mi pootevrel oci a posunul o kus dal. Jeste mam pred sebou hodne prace, ale uz se tesim a verim, ze to zvladnu. Jeste jednou dekuji za profesionalni a zaroven citlivy pristup a ochotu pomahat druhym, Michaela.

 5. pavelife napsal:

  Dobrý den, děláte velmi záslužnou práci pro lidi všech kategorií.
  Sám jsem se před nedávnem pustil do osobního rozvoje a ty informace,
  které se ke mě začali dostávat jsou úžasné. Celkově lidstvo potřebuje
  pomoci s dalším rozvojem. Věřím, že máte správnou cestu, proto
  přeji hodně vytrvalosti.
  Děkuji za přednášky.
  Pavel

 6. eva konečná napsal:

  Milá pani Marie, chcem sa Vám veľmi poďakovať za možnosť zúčastňovať sa na vašich prednáškach. Túžim zmeniť svoj život k lepšiemu, lebo mám pocit, že som sa do života doslova zamotala a neviem nájsť tú správnu cestu. Pozitívnym myslením sa zaoberám sporadicky už mnoho rokov. Ale opakovanie si pozitívnych afirmácii mi akosi nefungovalo. Nevedela som prečo, keď iným to funguje, len mne nie. Až po sledovaní vašich prednášok začínam mnohým veciam rozumieť. Škoda len, že som o vašich prednáškach nevedela skôr. Ešte raz Vám ďakujem, ani si neviete predstaviť akú nádej do života tým dávate mnohým ľuďom. Eva

 7. Poděkování za Vaše přednášky napsal:

  Dobrý den paní Marie!

  Během asi 4 dní jsem si poslechla Vaše dvě přednášky – Jak si zvýšit sebevědomí a Vydejte se na cestu prosperity. Pochopila jsem, že vše co jsem doposud dělala bylo špatně. Začínám se podle Vášich rad řídit a zjišťuji, že to doopravdy funguje. Přestala jsem se dívat na televizi, začala jsem více vnímat lidi kolem sebe a s některými končím přátelství. Sice nechápou proč, ale udělat to musím a to už dnes, díky Vám, vím. Nechci dále zůstavat dole a mít finanční problém a žít od výplaty k výplatě. Začala jsem i po stránce finanční jinak. A je pravdou, že i tato cesta se začíná pomaličku měnit.
  Je to neuvěřitelné, ale vyzkoušela jsem, co se týká financí, Vaší metodu a během pár hodin mám odezvy a možnosti vydělávat peníze lépe a bez stresu.
  Jsem vděčná, že jsem si našla Vaše stránky a můžu poslouchat Vaše úžasné rady na přednáškách. Budu v tom i nadále pokračovat a ráda si zakoupím i materialy.

  Strašně moc Vám děkuji a přeji mnoho úspěchů a posluchačů
  Kateřina Kolompárová

 8. dwagnerova napsal:

  Pekný deň p.Mária.
  Snažím sa pripájať na Vaše prednášky a pokiaľ mám šťastie a nezruší ma tak si ju vypočujem vždy celú. Musím povedať že mi pripomenuli určité veci v mojom živote ktoré som poslednú dobu brala ako samozrejmosť a asi preto ma muselo raz niečo zastaviť. Škoda len že to bola až smrť môjho partnera ktorého som si doslova priala a pritiahla k sebe pred 20 rokmi. Vždy som dostala vo svojom živote všetko čo som chcela a nie preto že by mi to niekto dal ale že som si to musela vždy tvrdo vydrieť ale robím to čo ma vždy bavilo. A je pravda to čo prednášate že priťahujeme k sebe to čo sami chceme i keď sa nám to nie vždy páči. Ľudia ktorých poznáme prichádzajú a odchádzajú ,sú proste s nami na dobu danú, lebo to tak bolo určené. Vaše prednášky mi dávajú poslednú dobu silu ísť ďalej a som rada že som našla Vašú stránku na nete, kde trávim čas poslednú dobu a hľadám odpovede. Ďakujem za to.

  Wágnerová

 9. Poděkování! :) napsal:

  Krásný dobrý večer Marie,

  chtěl bych Vám velice poděkovat za to, co pro lidi a svět děláte! Díky Vašemu poslechovému CD Finanční úspěch jsem se posunul v oblasti finančních příjmů na mou prozatimní „mezištaci“, kterou jsem si přál! Osobním rozvojem se již zabývám několik let, ale toto bylo pro me novou zkušeností. Po pravidelném poslechu po dobu jednoho měsíce se dostavilo velice příjemné a pozitivní překvapení v oblasti mých osobních financí! Velice Vám za vše děkuji a přeji Vám i všem lidem, kteří se do osobního rozvoje pustili mnoho úspěchnu na jejich individuálních cestách poznání šťastného života! 🙂

  Mějte se všichni překrásně!

  S láskou Michal

 10. kortova napsal:

  Já bych moc ráda napsala svoji myšlenku a poznatek. Již dříve jsem se setkala s nějakou tou motivační knížkou. Od kamarádky se mi dostaly do rukou i CD od pana Kaliny. Pokaždé jsem se však vrátila k původnímu životu. Myslím si a nikomu svůj názor nenutím, že koučů nebude nikdy dost, protože každý si musí vybrat toho svého!! správného kouče. Další můj poznatek je ten, že ho musí najít ve správnou dobu! Nedokáži přesně definovat jak je tohle možné a jak přesně to funguje ale najdenou Vám v hlavě skočí ANO to je ono. Mně se tohle stalo u paní Marušky! Najednou a poprvé v životě od doby co jsem četla a poslouchala motivační CD na změnu svého života cítím, že s tím neseknu a že teď už je to to pravé ořechové! Jako když v životě sbalíte partnera! 🙂 řeknete si jooo tak to je on mého srdce žampión 😀 K těm původním jsem nedokázala pocítit důvěru, která je pro zdravý vztah důležitá! Bez důvěry se neuvolníte a nemůžete být sami sebou! Tak takové jsou moje dojmy a poznatky. Děkuji paní Marušce za vše co dělá! Pro mně je to prostě ta pravá osoba. A pokud jsou zde lidé kteří to mají podobně, že se neustále vracejí do toho začarovaného kruhu tak možná zkuste přijít později. Ještě jste neuzráli ve šťavnaté ovoce 🙂 Gabka

 11. Poděkování napsal:

  Milá Maruško a milý Jene,

  nezbývá mi nic jiného, než se připojit k zástupu Vašich posluchačů na webu a k uživatelům Vašich audií. 🙂
  Již v pár let se zabývám osobním rozvojem, čtu knihy na pozitivní myšlení, změny v oblasti financí, říkala si afirmace před zrcadlem …
  Od té doby, co jsem Vás poznala (viděla jsem Vás na Facebooku), mám pocit, že v tom nejsem sama, že mne někdo vede.
  Velice ráda poslouchám Vaše webináře a mám doma Vaše audia na Přitahování bohatství a Finanční úspěch. Vše se v mém životě mění (samozřejmě k lepšímu). Ale hlavní změny nastaly až v době, kdy tato audia poslouhám opravdu pravidelně, dnes je to již 34-tý den a zároveň pravidelně zapisuji do Diáře pokroků. Zároveň tato audia doplňuji audiem Dokonalé sebevědomí.
  Nejprve jsem hledala výmluvy, proč nemohu poslouchat pravidelně, protože na to nemám čas, ale pak jsem se na sebe naštvala a vida, ono to jde :-).
  Jsem teď vyrovnanější, nebojím se a nedělám si starosti, jak co zaplatím, protože vím, že peníze do mého života přichází pravidelně a s lehkostí. Neberu si odmítnutí mých zákazníků osobně a i v osobním životě vidím pokroky. Spoustu věcí neřeším s „horkou hlavou“, ale s rozvahou a formou diskuse.
  Jsem velice ráda, že jsem se mohla zúčastnit i Vašeho školení na téma Sebehypnóza a mohla Vás tak poznat osobně.
  Jste úžasní lidé, kteří do života nás ostatních přináší radost, sebeúctu, sebelásku i lásku k ostatním.
  Všude Vás doporučuji – přátelům, kolegyním….
  Prosím, pokračujte i nadále v této krásné a záslužné práci. Ať Vám přináší radost a hojnost všeho dobrého.

  Vaše
  Veronika Thurlová

 12. Dovolit si být šťastný napsal:

  Milá Marie, Vaše přednášky jsem objevila minulý rok a pravidelně sledovala.Objednala jsem si i CD na přitáhnutí lásky do života. Souhlasím s tím, co říkáte a často mě mile překvapilo, že jsem zacházela i do souvislotí, které bych od kalsického kouče nečekala. Jsem ale člověk, který toto vše vyslechne, ale nic pro změnu neudělá nebo téměř nic. Tím prvním je strach ze změny a potom si nevěřím, že něco takového vlastně dokážu. Proto ani o změně neuvažuji v hlubších souvislostech. Na závěr se změně vyhýbám proto, že jsem v minulosti udělal hodně chyb a podvědomě si úspěch nedovolím. Můžete udělat přednášku na to, jak se např. vypořádat s minulostí, odpustit si a najít v sobě ty lepší stránky osobnosti, které stojí za to rozvinout a hlavně o tom, jak si úspěch a štěstí dovolit? Děkuji Pavla

 13. Jak využít své silné stránky na maximum napsal:

  Dobrý deň.
  Včera som počúvala vašu prednášku a nejde mi z hlavy jedna otázka: ako je možné, že moja kamarátka v škole sa nemusela vôbec učiť, doma sa s ňou nikto neučil a mala samé jednotky. Ja som si to vždy musela odrieť. Podľa mňa mala prirodezný talent na matematiku. Ja som sa ju učila denne, aj tak som ju nevedela tak, ako ona.
  Potom nesedí to, že ľudia sa nerodia s talentom

  • Kouč Marie napsal:

   Je docela možná, že ji matematika bavila. Matematika je předmět, který je potřeba pochopit.Když ji pochopíte, nemusíte se učit. Nebo měla rodiče, kteří ji vytrénovali v logickém myšlení a pomohli ji tak její talent na matematiku vytvořit. Nebo se naučila, jak se má efektivně učit, a proto se nemusela učivu tolik věnovat jako ostatní. Velmi záleží na postoji k učení. Pokud máte postoj, že učení je dřina, potom se tak opravdu stane a učení pro vás bude opravdu dřina. To jsou moje zkušenosti.

 14. Odpuštění napsal:

  Milá paní Marie, dnešní webinář mi hodně otevřel oči a ujasil jsem si, co je a co není odpuštění a co mohu očekávat, až se mi podaří odpustil ledem, kteří mi devět let systematicky ničili život. Moc děkuji.
  Investoval jsem do dvouaudií Přitahovaní bohatství a Přitahováná seběvědomí a svědomitě je poslouchám dvakrát denně. Po úvodu , který ještě vnímám, se najdenou jen nesu na vlně Vašeho milého hlasu a náhle je konec. Vždy mě vyruší dotazy na to, jak se cítím, co mám na sobě , v jakém jsem domě atd…. na to totiž v „tom“ stavu najednou neumím odpovídat. protože fantazije si jde svojí cestou a pádí…
  Výsledek týdenního poslouchání se projevil, nehrbím se chodím rovně s rameny do široka rozevřenýma a hlavu nosím hrdě vzpřímeou. Před měsícem nemyslitelné :-),
  dal jsi ta mp3 k vánocům a mám z nich velkou radost.
  Děkuji
  Mirek Vébr
  věrný posluchač

 15. romouchh napsal:

  Paní Marie,
  jsem vděčná za chvíli, kdy jsem objevila Vaše stránky a rozhodla se poznat své talenty. Ve svém dosavadním životě jsem dost tápala, v čem bych mohla být dobrá a dost mě trápilo, že nemám žádný talent, který bych mohla rozvíjet. Proto Vám moc děkuji za koučink „Objevte své talenty“, který byl pro mne ve všech směrech velmi přínosný. Byla jsem překvapená, že to, co jsem celý život považovala za úplně normální a samozřejmé, jsou ve skutečnosti mé talenty. Nevím, jak to lépe vyjádřit, ale poté, co jsem poznala své talenty, jsem se vnitřně zklidnila a cítím se spokojenější. Díky Vám jsem pochopila, na co se mám nyní soustředit a jak mám zdokonalovat své talenty, abych byla ve svém životě spokojená a úspěšná.
  Děkuji i za Vaše přednášky, které jsou velmi zajímavé a motivují mě dál na sobě pracovat.
  Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší činnosti a jako kouče Vás mohu s klidným srdcem všem doporučit.
  Romana Straková

 16. Jak nastavit svoji mysl na úspěch napsal:

  Milá Marie,
  děkuji za skvělou přínosnou přednášku. Našla jsem Vás na netu právě včas. Potřebuji se nastavit na úspěch, také vzhledem ke květnovým státnicím. Mám více uzavřenou mysl, než otevřenou a každý neúspěch mě srazí směrem dolů. Byla jsem vychovávána uzavřeným dominantním tátou. I když si určitě táta myslel, že ze mě tak vychová úspěšného schopného člověka. Bohužel mé ego klesalo s každým neúspěchem. Měla jsem strach z neúspěchu. Cítila jsem se ohrožena druhými. Slova jako chval úsilí, ne výsledky!!! jsou slova, při kterých jsem si uvědomila, že tuto chybu dělám i u svých dětí. Každý den si větu budu opakovat a budu se jí řídit! Děkuji Vám. Přeji Vám, ať Vám i nám Vaše přednášky přináší radost. Těším se na audio.
  Pěkný večer. Iva

 17. Ely Zárubová napsal:

  Vážená paní Marie,
  již více než půl roku pravidelně sleduji vaše přednášky, ze kterých si vždy odnesu nějakou cennou informaci
  důležitou pro můj další rozvoj, za to jsem vám nesmírně vděčná.
  Nedávno jsem také začala poslouchat vaše audio na přitahování úspěchu.
  Byla jsem překvapena, jak audio dokázalo během několika dní zvednou mé sebevědomí a tak nějak „uvolnit“ mou mysl.
  Děkuji vám za vše a těším se na další zajímavé přednášky.

  Eliška Zárubová

 18. Dotaz napsal:

  Dobrý večer paní Michaličková. Děkuji za pěknou přednášku stejně kvalitní jako každý týden. Chci se zeptat, jestli je pravdou, že nejzdravější spánek je do půlnoci. Děkuji za odpověď Pepa.

 19. Ľubica Bartáková napsal:

  Koučing „Objev své talenty“.

  Než dom absolvovala koučing pani Marie – „Objev své talenty“, vypočula som si pár prednášok na internete:“Kaizen- metoda, jak dosáhnout svého cíle“, „Jak se učit méně a naučit se více“, „Návod na přežití pro introverty“…
  Po prednáške o introvertoch som sa zamyslela nad tým, že asi budem introvert, hoci som dosť komunikatívna, spoločenská, ale jednotlivé indikátory poukazovali na to, že vo svojej podstate som introvert. Pomohlo mi to definovať odpoveď na problémy v práci a zamyslieť sa nad tým, ako postupovať v budúcnosti tak, aby som z toho, že som introvert, získavala a nie strácala. Patrím medzi ľudí, ktorí sú zodpovední, zameraní na vzťahy, ktorí sa radi neustále vzdelávajú a vedia si zorganizovať svoj čas. Nikdy ma nenapadlo, že tieto vlastnosti tvoria jadro mojich hlavných talentov. Keď sa ma pani Marie opýtala, pri ktorej činnosti cítim nadšenie a vzrušenie, nevedela som to definovať ináč, než tým, že som jej popísala činnosť, ktorú som nedávno realizovala . Nakoniec som si uvedomila, že tú prácu som robila s nadšením, lebo som v nej uplatňovala moje hlavné talenty.
  Pani Marie mi pomohla pochopiť prednosti introverta, ako s nimi pracovať a aké kroky v praxi možem podniknúť pre každý zo svojich piatich hlavných talentov. Správu, ktorú mi poslala som si dala do absolvovaní koučingu im viem dať presný zmysel, pomenovať ich a hlavne intuitívnosť obohatiť konkrétnym uvedomením si významu jednotlivých mnou realizovaných krokov.
  Ďakujem, pani Marie.

 20. Vyjádření se ke kontroverznímu webináři 24.7.2013 napsal:

  Dobrý den,

  ráda bych vyjádřila svou opravdovou radost z toho, že jsem mohla včera slyšet Váš webinář, na který jste měla pozvané své hosty. Myslím si, že mi to asi něco dalo (malý zďibeček ale patrný). Dneska ráno jsem se chystala do práce a nevypadala jsem podle svých představ. Nekolik minut jsem uvažovala co se sebou udělat ale nakonec jsem si řekla, že já jsem přece krásná taková jaká jsem, nemusím se líbit. Stačí být sebevědomá žena budu se líbit tímto. Najednou mi tahle myšlenka pímo vletěla do mých myšlenek a měla jsem po rozhodování. Nakonec jsem se celý den cítila seběvědomá taková jaká jsem byla. Možná to asi tady nepatří ale já prostě měla potřebu Vám to zde napsat.

  A poděkovat za skvělou práci, které pro náš ženy děláte.

  Těším se na další webináře.

  S přáním pěkných dnů, které jsou před Vámi

  přeje K.Jančíková

 21. Podekovani napsal:

  Vazena pani Michlaickova,
  velmi Vam dekuji za Vasi praci.Pomohla jste mi prekonat velmi tezke zivotni obdobi.Diky Vasi sile a podpore, jsem dostala svou vytouzenou praci, mohla jsem zustat se svymi detmi v krasnem pribytku , mam partnera, ktereho velmi miluji.
  Z celeho strce Vam velmi dekuji a preji,at je rok 2014 tim nejstastnejsim rokem.
  S uctou Vera Stuchlikova

 22. Webináře v pravou chvíli napsal:

  Dobrý den p. Michaličková, děkuji Vám, že pro nás děláte webináře, jsou pro nás velkých přínosem a za to jsem vděčná.Že by snad fungoval zákon přitažlivosti? Je zajímavé, že témata, která nabízíte, přicházejí pro mne správně načasována. Pokud se jedná o mne, tak v současné době také řeším, to čím by se dalo nazvat životní křižovatky nebo výzva. Nemohu se rozhodnout a nevím, zda dělám správně. Doufám, že mi pomůže Váš dnešní webinář se posunout dál. Zdeňka P.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..