Postřehy posluchačů

Také se Vám líbí naše přednášky a produkty?
Napište mi Vaše dojmy přes komentář ZDE.
Děkuji. Marie

Monika Junková poslouchá mé přednášky a napsala mi:

Monika Junková

Monika Junková

Dobrý den paní Marie,
jsem věrný posluchač Vašich přednášek a snažím se slyšet každou.
V přednášce jak být šťastný říkáte, že máme vyjádřit vděčnost lidem, o nichž si myslíme, že jim máme být za co vděční.
Já touto cestou musím poděkovat právě VÁM!!!
Vím, že mám na tom i určitý podíl, že Vás mohu každou středu poslouchat, že jsem si Vás přitáhla do života, ale kdyby jste neměla tak skvělé přednášky a co víc, kdyby jsem si je nezačala kupovat a stahovat do počítače tak ani nevím jak velké štěstí držím v rukách!!
Jelikož je poslouchám doma místo televize a pokaždé objevím něco nového.
A hlavně jsem díky Vám zjistila, že spoustu věcí jsem si v životě vysvětlovala špatně. 🙁 Děkuji právě proto Vám za tyto skvělé rady, informace a právě Vám vyjadřuji vděčnost, že jste vstoupila do mého života:-)
Přeji Vám mnoho posluchačů, klientů,kteří díky Vám objeví smysl života 🙂

S vřelým pozdravem stálá posluchačka Monika Junková

Lucka Daňková poslouchá mé přednášky a také audia na pozitivní programování mysli a její život se mění k lepšímu

Lucka Daňková

Lucka Daňková

Chcem sa veľmi pekne poďakovať Maruške za prácu, ktorú robí pre nás všetkých. Nevynechám žiadnu z jej prednášok a musím povedať, že každá z nich je pre mňa mimoriadne „výživná“. Z každej jednej je cítiť, že do toho Maruška dáva všetko a že tú prácu robí srdcom a naozaj s plným nasadením. Mnohé z jej prednášok si veľmi rada vypočujem aj opakovane, využila som polročné predplatné a tejto investície vobec neľutujem.
Ďalšie z produktov, ktoré Maruška ponúka a ja už dnes na nich nedám dopustiť, sú audiá na pozitívne programovanie mysli. Zaobstarala som si audio Neotřesitelné sebevědomí, Finanční úspěch a Prodejní úspěch. Momentálne už asi mesiac počúvam každodenne audio Finanční úspěch a v mojom živote sa skutočne začali diať nevídané zmeny, na ktoré som dosiaľ čakala a nejak sa ich nevedela dočkať 🙂 A viete, čo je na tom najlepšie? Že nerobím nič mimoriadne, čo by som nerobila aj predtým, ale pozitívne zmeny prišli a stále prichádzajú tak nejak samé, bez väčšej námahy. Mám teraz omnoho väčšiu radosť zo života a z práce, ktorú robím a ktorá ma nesmierne napĺňa a každé ráno sa budím s nesmiernou radosťou a očakávaním, čo mi tento deň prinesie. Cítim, že sa mi veci v mojom živote dejú tak, ako som si vždy priala. A za to všetko cítim nesmiernu vďačnosť.
Maruške prajem všetko len to najlepšie, veľa spokojných klientov a veľa chuti a elánu do ďalšej práce.

Lucia Daňková

Jarka mi napsala své zkušenosti s koučinkem a hypnózou:

Dobrý den Marie,
hledala jsem na internetu cokoliv o koučování.
Vaše stránky mě zaujali svým provedením. Mají poutavý vzhled odlišují se od ostatních.
Využila jsem možnosti poslechu si přednášky zdarma. A nyní se snažím nenechat si uniknout Vaši pravidelnou středeční přednášku. Těším se na další, jaké zajímavé téma připravíte. Přednášky od Vás Marie jsou krásně zpracované, Váš hlas je poutavý a dodává přednášce šmrnc a je pro mě jako posluchače motivující.
Zakoupila jsem si i několik přednášek (metoda Kaizen, Rychločtení …) a od nich jsem se posunula k Revoluci v učení a až k hypnóze.
Díky Revoluci učení a týdnu koučování jsem si dokázala sestavit plán pro svůj život. Postupnými kroky se jej snažím naplnit a mám z každého úspěchu nesmírnou radost.
Velmi mile mně překvapila hypnóza. Popsala bych ji jako stavem hluboké relaxace, v níž řeším svůj aktuální problém. Po hypnóze jsem se cítila uvolněně, příjemně a lehce.
Doporučuji hypnózu vyzkoušet!
Uvědomuji si, že pokud chci změnu, musím chtít pro ni každý den něco udělat.
Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci, ať pomůžete a motivujete mnoho dalším posluchačům ke změně svého života.
Moc děkuji

Jarka

Filip mi napsal své zkušenosti:

Filip Bohm

Filip Bohm

Vážená paní Marie,
přeji Vám hezký dušičkový den. Jelikož jsem na Vašich webových seminářích teprve pár týdnů, postupně poslouchám Vaše předchozí přednášky a v semináři Klíč k zákonu přitažlivosti žádáte, abychom Vám poslali své postřehy a ohlasy.
Nuže tedy – o osobní rozvoj se zajímám asi dva roky, dosud jsem pracoval s texty a postřehy dr. Joe Vitala, Aleše Kaliny a Ivo Tomana.
Sestavuji si svoje puzzle, ale zatím jsem pracoval jen na izolovaných částech obrázku a nevěděl, jak je sestavit dohromady, aby daly kompletní obraz. S Vámi se mi celek začíná rýsovat-poslouchám vaše websemináře a vše se mi spojuje v celek, pravidelně poslouchám i Vaše skvělé CD Prodejní úspěch a den ze dne mi přijde všechno hezčí a optimističtější.
Děkuji Vám moc za to, co děláte a jelikož jsem posluchačem psychoterapeutických kurzů na VŠ, ukazujete mi zřejmě i moje budoucí místo v životě, kde budu prospěšný sobě, a tím i ostatním. Jsem vděčný, že jsem k Vám našel cestu – ale bylo to logické, vždycky se přede mnou otevře nový obzor, když začnu přešlapovat na místě. A svými přednáškami se mi v naprosté většině trefujete do noty – jakmile nad něčím začnu uvažovat a chci to řešit nebo to cítím jako problém, přijde mi Vaše upoutávka na přednášku obsahující toto či velice podobné téma.
Ještě jednou Vám děkuji a přeju plno štěstí a úspěchu v téhle skvělé práci!
Filip

Janka Filová mi napsala své postřehy:

Dobrý deň,

napísala som Vám, pretože to, akým spôsobom pomáhate ľudom je veľmi krásne. Aj ked viem o Vás len krátku dobu a vzhliadla som len niekoľko prednášok veľmi ste ma oslovila a dá sa povedať, že aj nasmerovala lepšou cestou myslenia. Začínam si uvedomovať veľa vecí a to je dobre.

Prajem Vám len to najlepšie, nech sa Vám darí v súkromnom aj profesijnom živote.

Prajem pekný deň,

Janka Filová

P.S.: Do budúcna určite využijem Vaše služby, pretože si myslím, že každý človek by mal mať svojho kouča.

Honza mi napsal o jeho zkušenostech se Zákonem dávání a přijímání:

Právě jsem si vzpoměl jak jste na jedné ze svých přednášek mluvila o tom a je to i v knize Randyho Gage, kterého mám doma ve své knihovně o tom zákoně dávání a příjímání, že když tzv. nechám peníze volně plynout a nebudu je tzv. jenom shrabovat tak budu v harmonii s tímto zákonem a čím víc peněz budu vydávat, tím víc se mi budou vracet laicky řečeno, že nebudu peníze shrabovat někde aby oxidovaly ale pak je nebudu vydávat, tímto způsobem si zastavím hojnost. Peníze se musí tzv. točit možná protáčet už si ten přesný název nevybavuji. Ale,

Právě musím tomuto tvrzení dát za pravdu. Já jsem se rozhodl, již v srpnu že si u vás koupím za bezmála 2 tisíce korun relaxační audio, před tím to zas bylo za bezmála 1 tisíc korun audio Láska k sobě a víte co se mi pozitivního přihodilo ?

Předevčírem to jest v pondělí za mnou přišel člověk od zaměstnavatele, který má nastarosti směny, přesčasy, dovolené a přišel sám bez nucení ke mne a zeptal se mne, jestli bych si tento měsíc nedal nějaký ten přesčásek. Původně mi nabízel 4 přesčasy, většinou noční 12 hodinové směny a jeden ve státní svátek, kdy je to lépe placené. A já byl úplně nadšený, ale nakonec jsem si raději vzal 3 přesčasy a jeden den volna protože to už bych byl víc v práci než doma :-)) :-)) a pak by mne to zas moc stálo na daních, takže optimálně 3 x 12 hodinové přesčasy a vidíte. Jak to funguje.

A co je úsměvné, že dva měsíce dozadu tedy přes letní prázdniny jsem doslova škemral o přesčasy a čekal jsem jestli iniciativa nevzejde o zaměstnavatele a nic, nic, a myslel jsem si, že mne asi nepotřebují. No teď už to vím, to bylo tím, že jsem nepouštěl peníze do oběhu a že jsem podvědomě chtěl víc přijímat než odevzdávat.
Ale jakmile jsem projevil zájem v srpnu o vaše audia,
Zákon dávání a příjímání se dostal do rovnováhy. Opravdu to funguje.

Tak to je taková kuriozita z mého osobního života podle vesmírného zákona o kterém jste hovořila na svých přednáškách. Honza

Janka má také zkušenost se Zákonem přitažlivosti

Vážená paní Michaličková,
Děkuji Vám za informaci. Ve středu se přednášky účastnit nemohu, ale ráda se podívám na záznam.
Vaše přednášky jsou velmi zajímavé a uvědomila jsem si u nich, že spoustu věcí znám, jen je nedělám. V minulosti jsem se sama přesvědčila jak je důležité přijímat sebe a své okolí pozitivně.
Člověk má hned pocit, jako kdyby šlo všechno samo. U vašich přednášek jsem si uvědomila, jak dobře funguje zákon přitažlivosti. Vaše přednášky mě nastartovaly k lepšímu pohledu na svět a to jsem potřebovala. Po nedávné souhře nevydařených událostí jsem propadla depresím, beznaději. Ztratila jsem víru v úspěšná řešení. Nyní se dostávám zpátky k činorodosti a pozitivním myšlenkám ke kterým jstemi dopomohla i Vy vašimi přednáškami. Velice Vám za to děkuji Jana A.

Dr. Vladimír Koliandr

Vážená paní Michaličková,

již delší dobu se zajímám o problematiku zdraví a zdravého životního stylu. Vždy tomu tak ale nebylo. Dokud jsem sám neprožil zdravotní problémy hraničící se smrtí, péče o to nejcennější co člověk má, byla u mne na posledním místě. A najednou (dnes již před více jak dvaceti lety) se to stalo mou prioritou.

Přesto jsem s nedůvěrou pohlížel na nabídku bezplatného vyslechnutí zajímavé přednášky pouze za postoupení této nabídky i mým přátelům. Neudělal jsem to z obavy úmyslného přenesení možné virové infekce. Ale na Vašem webu jsem objevil mnoho zajímavého. Objednal jsem si meditační audio „Přitahování úspěchu“. Přesto, že jsem studoval pedagogiku a psychologii, pro „přeprogramování“ vlastního podvědomí jsem potřeboval pomoc. Toto audio je velice vydařené. Využívám jej denně, oblíbil jsem si barvu i melodii Vašeho hlasu, ztotožňuji se s nabízenými výroky a kolem mne se začínají dít zázraky. Daří se mi stále lépe a lépe, jak zní i na audiu.

To mne přivedlo ke sledování všech přednášek, které mi byly na webu Vámi nabídnuty. Velmi oceňuji jejich obsah, podání, ale především význam pro rozvoj osobnosti každého z posluchačů.

Není cennější investice, než do vlastního zdraví a vzdělání (a tím vzděláním nemyslím jen školní – to bývá často účelové a v životě málo použitelné, jak velmi výstižně vyjádřil Váš manžel na jedné z přednášek, kterou jsem také vyslechl a velmi ji oceňuji).

Děkuji, že jste se pustili do takovéto záslužné práce, jsem jedním z klientů, který ji vysoce oceňuje a kterému velmi pomáhá. Jsem již důchodce, netrpím nízkým sebevědomím, přesto Vaše relaxační audio „Přitahování dokonalého sebevědomí“ patří k mým oblíbeným.

Tomu, aby byl člověk zdravý a úspěšný, měl přátele a krásné vztahy v rodině, aby byl šťastný a spokojený, musí něco obětovat. Musí sám na sobě pracovat – a jakákoli investice (ať časová, finanční, materiální či citová) se mnohonásobně vrátí.

Děkuji, že s manželem podáváte pomocnou ruku právě takovým lidem, kteří potřebují a chtějí se sebou něco dělat, mezi které patřím i já.

Dr. Vladimír Koliandr
Brandýs nad Labem

Renata Fabíková

Chtěla bych jen touto cestou poděkovat za Vaše přednášky, minulý týden ve středu ji se mnou sledoval i můj patnáctiletý syn. Přestože se doma stále bavíme o tom, jak to vše ustát v dnešní době a že si má vždy udělat názor na věci sám, je ve věku kdy toto vše potřebuje slyšet i od někoho jiného. Přinejmenším o tom přemýšlel a za to Vám i Vašemu manželovi děkuji. Každá z vašich přednášek mě zajímavá. Takže se těším na další. Hezký den Fabíková

Viera Masaryková

Dobrý večer Marie,

chcela by som Vám vyjadriť pochvalu za Vaše prednášky, ktoré sú skutočne zaujímavé a pôsobivé. Vaša dnešná prednáška plne upútala moju pozornosť a hodne si z nej odnášam.

Je vidieť, že ste mali dobrého školiteľa, ste skutočne profesionál a vidieť, že aj Vám táto práca prináša pôžitok.

Želám Vám pekný zvyšok dňa.

Viera

Několik postřehů z Facebooku

Přednáška: Čtyři dohody pro získání osobní svobody

Přednáška: Čtyři dohody pro získání osobní svobody

Tomáš Lidický

Dobrý den paní Michaličková,
chci Vám velmi poděkovat za Vaší nádhernou přednášku na téma: Jak se mít rád a jak si odpustit. Je to hodně motivující, obvykle přednášky mnou jen projdou, ale u té Vaší jsem si napsal 2x A4 poznámek 🙂 Jsem Vám velmi vděčný a děkuji za Vaše velmi cenná a užitečná, láskyplná slova. Rád se zúčastním Vaší další přednášky.
Hodně štěstí a úspěchů přeje
Tomáš Lidický

Ramboušková Michaela

Děkuji za to, co děláte pro druhé. :o)

Janka Š.

Dovoľte, aby som aj ja vyjadrila veľké uznanie p. Michaličkovej, že takúto stránku vytvorila. Totiž ja osobne by som tiež veľmi chcela robiť takúto prácu ako ona. Mám prečítaných veľmi veľa kníh o pozitívnom myslení, môžem spomenúť zopár – Miluj svoj život, Tajomstvo, Ovlyvňování reality, Svet bez hranic, Pros a dostaneš … a mnoho ďalších a môžem povedať, že všetko, po „čom človek túži“, to sa mu aj splní. No nie je to len to pekné, pozitívne, ale aj to nepekné „negatívne“, proste všetko, na čo veľmi často myslíme ….. všetko si priťahujeme do života. A zmeniť myslenie, hlavne pocity (vibrácie), ktoré sú sprievodným javom myslenie, je skutočne ťažké. No dá sa to vytrvalosťou a hlavne vierou, že všetko pekné je na ceste k nám, že sme magnetom, ktorý priťahuje len to najlepšie. A preto som si dnes túto stránku p. Michaličkovej „pritiahla“, pretože zajtra idem na výberové konanie do zamestnania (totiž som už dlhšie nezamestnaná a veľmi veľmi chcem pracovať) a už dnes verím, že to miesto MÁM, že je MOJE. Ďakujem, milujem, ospravedlňujem sa a prosím o odpustenie (Ho´oponopono) …..

Maria Roitner

Milá Marie,
rada by som sa Vam podakovala za prednasky. Prezivam totiz dost zlozite obdobie a pomahate mi drzat sa „nad hladinou“. A na tuto stredu sa mooooooc moooooc tesim, prave tu tematiku potrebujem ako odrazovy mostik k ostatnym fazam zuzitkovania vasho kurzu.
Este raz dakujem a ostavam so srdecnym pozdravom a tesim sa dopocutia v stredu.

Petra Bechnerová

Chtěla bych Vám tímto poděkovat za krásnou přednášku, v mém případě je první, kterou jsem měla možnost sledovat tady po netu…máte neuvěřitelně krásný a příjemný hlas, který se moc dobře poslouchá…přeji krásný večer…s pozdravem Petra Bechnerová

Dana

Dobrý večer, děkuji za výbornou přednášku. Jsem moc ráda, že jsem po dlouhém hledání potkala někoho, kdo zná a dokáže přinášet do života myšlenky L. Hay a N. D. Walshe. Jsou to mí nejlepší učitelé. A tak jsem se chtěla zeptat, jestli nepořádáte nějaká setkání pro lidi, kteří chtějí pracovat na svém rozvoji. Zatím díky a ať se daří.

Giorgia

Chtěla jsem Vám napsat poděkování za to že děláte tuto záslužnou činnost,je skvělá.Přeji Vám hlavně pevné zdraví,štěstí a lásku. Děkuji Giorgia

Silvie

Děkuji za webinář 🙂 byl skvělý a Vaše slova jsou velmi posilující a inspirativní :):)

Naděnka Drastilová

Zdravím Tě Marie, jsem s Tvou přednáškou spokojená. A těším se na další.

Šárka Litošová

Moc se mi líbí vaše webináře, jsou super a poskytují hodně užitečných a praktických informací.

Martina Schombacher

Přečetla jsem mnoho knih k tomuto tématu i absolvovala různé přednášky a kurzy…
Vždy mě něco nového překvapilo. Nebylo tomu ani jinak u Vás. Nejenže mluvíte opravdu z duše a od srdce, ale pomohla jste mi “pilovat“ hroty, které ještě přečnívají… a ráda s Vaší pomoci se budu opilovávat i nadále.
Ještě jednou Vám děkuji, že jste zde pro nás, kteří opravdu chtějí na sobě pracovat a někdy si sami nestačí a vzhledem ke vzdálenosti nebo časové tísni nemají možnost navštěvovat přednášky, na kterých se někdy i za nehorázný poplatek vlastně ani nic nového nedozví.
U Vás po spuštění víme, zda je to to, co nás osloví a můžeme dodatečně zakoupit Váš produkt.
Přeji Vám mnoho spokojených červených, zelených, modrých i žlutých lidiček 🙂
Posílám sluníčko
Martina Schombacher

Ing. Marie Pragrová

Vážená paní Marie,

na základě doporučení mé velmi dobré kamarádky, která jde po „nové cestě“, jsem se dozvěděla o Vašem webu a se zájmem jsem si poslechla Vaše tři přednášky.

Práce na rozvoji osobnosti je dle mého názoru u nás rozšířená spíše s posílením kariérního růstu, ale méně s tím, aby se lidé učili a naučili být šťastni bez ohledu na svoji kariéru.

Také jdu svojí cestou, to třeba někdy příště a jsem ráda, že jsem si dnes v klidu sobotního dne mohla vyslechnout Vaše přednášky.

Děkuji za to a chci Vám říci: jen houšť a více lidí, kteří se o Vás dozvědí. Je to třeba. Dost bylo poslů špatných zpráv a je dobře, že lidem ukazujete cestu ke štěstí nebo alespoň k většímu klidu v sobě.

Je dobře, že čtete jen pozitivní dopisy, i tento k nim patří. Líbila se mi i Vaše myšlenka, že vše musí být v rovnováze, tedy když dáváte (učíte), je třeba za to zpět něco dostat (zaplaceno). To je věc, kterou řada lidí u nás nechápe. A také neví, kolik je za přípravou Vašich přednášek atd. práce. (Úsměvné, ale v naší společnosti typické…)

A proč chcete vytvořit komunitu jen jednoho milionu šťastných lidí, když v ČR žije více než 10 milionů? (to byl žert, doufám, že se nezlobíte). Bylo by to krásné, tolik spokojených a pozitivních lidí, to by možná změnilo i kus Evropy….Jsem přesvědčena, že tím, co děláte, lidem velmi pomáháte.

Zajímalo by mě, zda také pořádáte přednášky veřejné. Pokud ano, dejte mi, prosím, vědět, kdy a kde.

Mým největším cílem nyní je naučit se mít sebe více ráda a odpustit si vše bez výhrad (občas hlodá malý červíček….). Pak je vše jednodušší. Pracuji na tom a cítím se mnohem lépe než dříve, nicméně učím se to pomalu. 🙂

Jakou literaturu, vedle Vaší učitelky a mé oblíbené osobnosti Luisy Hay, byste mi k tomuto tématu (nebo Vašim posluchačům) doporučila? Nyní čtu např. od Dalajlámy již po několikáté knihu „Cesta ke štěstí“a je to velmi inspirativní kniha s velmi jednoduchými tezemi. Jen si je osvojit…

Přeji hodně zdaru, krásné léto, hodně posluchačů a jen pozitivní reakce.

Vaše nová posluchačka

Ing. Marie Pragrová

Alice Mazáčová

Chtěla bych Vám poděkovat, za vaši přednášku Klíč k zákonu přitažlivosti. Je to první a zatím jediná přednáška, kterou jsem měla možnost si vyslechnout a jsem ráda za informace, které jsem se dověděla. Některé byly pro mě nové a jiné zase potvrdily mé domněnky. Přestože jsem dnes poprvé otevřela vaše stránky, již vím, že budu pravidelnou posluchačkou a těším se na další audio/video setkání.

Ještě jednou díky a s pozdravem

Alice Mazáčová

Andrea

Dobrý večer, ďakujem za super prednášky, cením si, že si stále v stredu nájdete čas, aby ste pomohli iným ľuďom 🙂
Prednášky sa mi veľmi páčia.
Držím Vám palce a prajem veľa spokojných a vyrovanných dní.

Jana Ručková

Paní Marie,

velmi ráda poslouchám Vaše středeční přednášky. Jste úžasná žena a já Vám děkuji za pomoc při mém osobním růstu. Vaše přednášky mi hodně vysvětlují, dobíjí mi tzv. baterky a mám znich vždy velmi pěkný a dobrý pocit.

Přeji Vám hodně úspěchů ve vaší práci a samé sluníčkové dny. Jana Ručková

Katerina Liskova

Dobry vecer Marusko,

chtela bych Vam podekovat za peci a vypomoc radou pro prihlaseni prednasky, co se kona kazdou stredu i tu dnesni. Uz jsem prisla na to, vsem byla komplikace. Jinak jsem moc rada a vdecna za to, ze se podilite na tak skvele veci:-) Jste skvely kouc, Marusko, a Vase prednasky, jenz jsem si navic i zakoupila, mi moc pomahaji, naplnuji me prijemny pocitem prace na sobe. Vas mily a prijemny hlas podtrhuje obsah prednasek. Obsah je vystizny a bohaty 🙂 Dekuji

S pranim pekneho vecera Katerina Liskova 🙂

24 komentářů u Postřehy posluchačů

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..