Emailový koučink Prosperita na dosah

30 denní emailový koučink Prosperita na dosah
30 denní emailový koučink Prosperita na dosah
  • Seznámíte se s nejdůležitějšími duchovními zákony prosperity
  • Dostanete ode mě 10 emailů každý 3 den s úkolem na aktivaci prosperity do Vašeho života
  • Během trvání koučinku Vám budu k dispozici na emailové konzultace
Emailový koučink není možné objednat na dobírku.
Cena: 2000 Kč (vč. DPH) / €66.12 + DPH
Váš email*:

Reference od klientů, kteří absolvovali koučink „Prosperita na dosah“:

Milá Marie,
DĚKUJI Vám za tento program … je zde hodně zajímavých a podnětných informací, na které nyní potřebuji čas, abych je začlenila do svého života. Je výborné, že jednotlivé úkoly posíláte po 3dnech – tak má člověk časovou rezervu, aby „stíhal“, byl v proudu, ale ne ve stresu. I když se přiznám, že jsem Vám stihla poslat 1/2 úkolů. I za to se chválím a považuji to za výborný výsledek v současné době 🙂
Ještě jednou díky, vám oběma – chápu to tak, že to děláte spolu (každý tu svoji část).

Přeji Vám pěkné dny a naplněný život,
Iva


Vážená paní Marie,

přála jste si, abych Vás informoval, jak se vyvíjí situace stran mého vysněného zaměstnání, kde bych mohl odpovídajícím způsobem uplatnit svoje talenty. Můžu Vám s nadšením oznámit, že situace se už vyvinula a to nad očekávání příznivě. Od června jsem mohl (s poměrně lehkým srdcem) nechat stavařinu stavařinou a vydat se tam, kam mě srdce doopravdy táhne. Nyní mám práci, ve které je mi umožněno maximálně se realizovat a rozvíjet, což zahrnuje i to studium psychologie a filozofie + dalších oblastí, které mě fascinují. Díky tomu mám pocit, že prosperita mým životem proudí jako dosud nikdy.

Ohlížím se nazpět, abych si naplno uvědomil všechny ty ohromné změny, jež se se mnou za poslední měsíce udály.

Nejdůležitějším bylo jednoznačně zjištění, že nemám dostatečně rád sám sebe, a potvrzení vlastní hodnoty hledám u jiných.

Na to mě upozornila jedna z Vašich přednášek, zatímco vaše NLP nahrávka sebelásky mi pomohla s nápravou. Díky tomu se začal brzy proměňovat můj pohled na svět, na život i na sebe sama.

Jsem si jistý, že bez toho by mi následný koučink prosperity nikdy nepřinesl tak bohaté ovoce.
Patří Vám za to můj veliký upřímný dík, vděčnost a uznání.

Dělejte dál to, co děláte, Marie, to, jak pomáháte druhým je úžasné! Nedá se to vyčíslit penězi, a žádná slova na to nestačí, přesto

DĚKUJI DĚKUJI DĚKUJI!!!

Vše dobré Vám i Jankovi

Marian


Ivana Dvořáčková

Ivana Dvořáčková

Krasny den, jeste jednou, pani Michalickova:)

posledni ukol je splnen:)
Poctive jsem pres mesic poslouchala Vase audio na uspech a mam takovy zvlastni pocit, jako bych mela nad hlavou velky trychtyr (strasne hodne otevrenou mysl) a vse ke me prichazi to co ja chci velmi snadno:)
Mam najednou kolem sebe prijemne klienty, lidi, situace apod.:)
Dovolte me timto emailem Vam za tento koucink velmi podekovat, opravdu me hodne pomohl a meli by ho absolvovat vsichni lide:)
Take Vam chci podekovat za seminar tuto sobotu 2.3. v Praze na NLP, na kterem jsem se hodne dozvedela. Je to velmi zajimave:) Uz vim, kdyz na me nekdo mluvi anglicky, proc se divam jinam:)

Dekuji,

Ivana Dvořáčková


Ďakujem pani Marii za koučink „Prosperita na dosah„, ktorý som si zakúpila a spolu s jej e-mailovým vedením absolvovala. Celý tento sposob koučovania je veľmi dokladne spracovaný, nenásilný, príjemný a v konečnom dosledku naozaj účinný. A osobný vklad pani Marie, z ktorého je cítiť skutočný záujem a snahu pomocť a porozumieť, je viac ako príjemným bonusom. Určite tento sposob možem doporučiť, ( čo som už aj urobila, a ďalej budem ) každému, kto ešte váha s riešením svojich problémov v oblastiach, ktorými sa pani Marie venuje.
Tento koučink som si kúpila po jednej – vlastne pre mňa prvej prednáške, ktorú som si vypočula od pani Marie v jednu stredu večer. Odvtedy si žiadnu z nich nenechám újsť, pretože sú plné inšpirácie, motivácie, kvalitných a povzbudivých myšlienok a prednášané s veľkým srdcom, ktoré pani Marie do každej z nich dáva.
Ďakujem a prajem veľa úspechov, osobných aj pracovných a naďalej takú radosť a nadšenie, akú je z Vás cítiť pri každom kontakte.

Mária M.


Dobrý den Marie,
Děkuji Vám za spolupráci a vedení při osvojování Zákonů prosperity.
Během koučinku jsem si osvojila nové dovednosti i upevnila ty, na kterých se snažím pracovat delší dobu.
Byl to pro mě přínosně strávený čas, který mě nasměroval dál.
Děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů ve vašem životě

Magdalena


Dobrý den Maruško a Jane,

poprvé jsem se setkala s Vašimi přednáškami v létě roku 2012, kdy jsem měla 2 zaměstnání, byla unavená a plná stresu. Poté jsem se rozhodla zakoupit si Vaší nahrávku Neotřesitelné sebevědomí – ano, pomohla mi, postupně pomalu se vše zlepšovalo, okolnosti mého života, práce, pohled na svět, radost ze života. Následovalo Hledání mých 5 talentů – díky Vašemu poctivému rozboru, jsem měla možnost si skutečně na papíře přečíst, jaké mám hodnoty, ujasnit si, kdo vlastně jsem ještě lépe.
Jako třetí Prosperita na dosah s nahrávkou mne také posunul v životě dál. Reagovala jsem na náhodnou inzerci, reagovala. Vždy také záleží na nás, jak přijmeme „náhodu“. Poznala jsem nové prostředí, zjistila sama na sobě, kolik mám v sobě odvahy, ochoty učit se novým věcem, začít pracovat v úplně cizím prostředí, v jiné zemi, s jinými zvyky, přizpůsobit se tomuto prostředí a přitom být sama sebou. I když práce byla jen na 3 měsíce, posunulo mne to zase dál. Jsem svobodný, komunikativní člověk a věřím, že své životní zkušenosti, uplatním i v naší zemi, kterou miluji.

Děkuji Vám s láskou a přeji prosperitu, sebevědomí a další tvořivé nápady ve Vaší práci.

Alena Bartošová

30 denní emailový koučink Prosperita na dosah
30 denní emailový koučink Prosperita na dosah
  • Seznámíte se s nejdůležitějšími duchovními zákony prosperity
  • Dostanete ode mě 10 emailů každý 3 den s úkolem na aktivaci prosperity do Vašeho života
  • Během trvání koučinku Vám budu k dispozici na emailové konzultace
Emailový koučink není možné objednat na dobírku.
Cena: 2000 Kč (vč. DPH) / €66.12 + DPH
Váš email*:

Komentáře nejsou povoleny.