Koučink osobního rozvoje

Na sezení používám rychlé a účinné transformační NLP techniky.

NLP Koučink
NLP Koučink
Konzultace s využitím NLP technik přes telefon/skype. Osobní sezení aktuálně není možné, protože jsem v zahraničí.
Pro objednání více sezení si zvolte množství níže.
Reference od mých klientů najdete ZDE
Minimální záloha pro rezervaci termínu 500 Kč.
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny


Vyberte si :
Počet:  

Můžete zažít posun k lepšímu, jako se např. stalo mé klientce Jitce Raclavské:

S vedením paní Marie jsem více než spokojená. Začalo TO již prvním emailem. Již tehdy mě paní Marie „donutila“ přemýšlet nad otázkami, kterým jsem se dosud vyhýbala. Zároveň jsem si ujasnila životní priority (ne, že bych nevěděla, co je pro mě důležité a co nikoliv, ale vše nabývá jiných rozměrů). Spolupráce s paní Marií pro mě také znamená vyřešení mé finanční situace, za což jsem jí nesmírně vděčná!!! Mám před sebou ještě hodně práce, ale věřím, že společně s paní Marií a jejím manželem se mi podaří žít život naplno a dosáhnout finanční svobody!!! DĚKUJU VÁM, paní Marie!!!

Také s paní Tesařovou jsme objevili a usměrnili její životní talent:

Paní Marie má skvělou intuici, kterou dokáže odhadnout, co by mohlo být vaší životní prací. I já jsem přemýšlela nad tím, kam se v životě směrovat, a kde je moje místo. Tuhle otázku jsem řešila velmi dlouhou dobu. Pak psem potkala paní Marii, která uhodila hřebíček na hlavičku. Díky její skvělé intuici jsem měla jasno již po několika minutách osobního rozhovoru. Teď už vím, co je mým životním talentem a co s ním mohu podniknout.

P. Marie se svým manželem mi doporučila, jak postupovat, chci-li ve svém oboru vyniknout. Poskytli mi nezbytné rady i technické zázemí k tomu, aby se moje podnikání rychle a hladce rozběhlo.

Nezbývá mi, než poděkovat za jejich dobrou práci a popřát jim hodně úspěšných studentů.

Dana Tesařová

Václav Ziegler nám napsal následující referenci:

Václav Ziegler

Václav Ziegler

Dobrý den,

před časem jsem na doporučení své kamarádky navštívil stránky, kde jsem se údajně mohl něco nového dozvědět. Po jejich návštěvě jsem byl skutečně mile překvapen, jak se můžu zdokonalit ve svém samostudiu. Jelikož jsem v poslední době něco podobného hledal, jsem rád, že jsem tyto stránky objevil a zároveň s nimi mnoho odpovědí ohledně své autobiografie. Z úst svých školitelů, paní Marie a pana Jana, jsem si vyslechnul spoustu skvělých rad, jak a co dělat správně, když chci zdokonalovat nejen sebe, ale celou rodinu, včetně dětí. A teď již záleží jen na mě, jak uvedu tyto skvělé typy a myšlenky do života a jak budu pomáhat celé svojí rodině.

Proto vřele každému doporučuji spolupráci s Marií, jelikož objevíte, stejně jako já, mnoho věcí, kterých jste jednak o sobě a jednak o životě dosud nevěděli. Rád se budu dále učit novým myšlenkám, abych mohl dále zkvalitňovat nejen svůj život.

Marie a Jane DÍKY

S pozdravem Václav Ziegler

Jan Kliment nám napsal následující referenci:

Jan Kliment

Jan Kliment

Paní Marii Michaličkovou jsem začal poslouchat od začátku vysílání přednášek a našel jsem v její práci neocenitelný zdroj informací. Posloucháním přednášek na sobě objevuji řadu nedostatků na kterých budu muset pracovat a naučit se, abych se stal a nechci používat slovo úspěšný, ale nahradím jej slovem nadprůměrným. K tomu mohou posloužit informace ne jenom o podnikání a přemýšlení o penězích, ale stejně také informace o vodě nebo jak číst knihy a učit se z nich.

Uvědomuji si , že tyto informace jsou nezbytné pro vlastní vývoj. Mají mezi sebou souvislosti a z dlouhodobého hlediska jsou dobrou investicí do znalostí. Proto jsem vyzkoušel koučink paní Michaličkové a slyšel ji na živo, její rady a doporučení.

Jelikož jsem mladý člověk a potřebuji mluvit o vlastním rozvoji. Vyhledávám zkušenější lidi v této oblasti, učím se od nich, naslouchám a uplatňuji zkušenosti v praxi. Paní Michaličková mi dala celou řadu podnětů v mém zaměření, které mi jsou už teď užitečné a záleží pouze na mě, jak efektivně s nimi budu pracovat.

Drahá paní Michaličková, děkuji vám a těším se na další spolupráci.

Jan Kliment

Věra Bekrová mi zaslala následující email:

Věra Bekrová

Věra Bekrová

Děkuji paní Marii za koučink :-). Při koučinku mi předala užitečné rady, jak trénovat ke zvýšení sebevědomí, dostala jsem tipy na zajímavé knihy a různá cvičení.

Ráda též poslouchám přednášky, které se konají každou středu. Je vidět, že se paní Marie před každou přednáškou velice pečlivě připravuje, aby poskytla co nejvíce informací a návodů, jak docílit toho, aby člověk začal na sobě pracovat a stal se spokojeným, sebevědomým a úspěšným.

Věra Bekrová

Podívejte se také na referenci, kterou nám napsala Libuše Sommerová:

Libuše Sommerová

Libuše Sommerová

Už ani nevím, co jsem na internetu tehdy hledala, ale myslím, že to bylo něco o řízené meditaci. Měla jsem na výběr mnoho možností, ale vyšší moc mne vedla na stránky paní Marie a tam mne zaujala její relaxační MP3 CD, které jsem si hned objednala.

Hlas Marušky poslouchaný několikrát denně mne velmi uklidňoval a zároveň motivoval. Když přišla nabídka na internetovou přednášku – byla jsem šťastná. Od té doby pravidelně tyto přednášky sleduji každou středu. Nejen, že je sleduji, ale dokonce mne posunuly mnohem dál v mém rozhledu, jak se chovat sama k sobě, ostatním a jak si pomoci k vyšším příjmům. V současné době s Maruškou a Jankem spolupracuji na mém zdokonalování a osobním růstu.

Proč to ale všecho píšu, ráda bych jim za jejich práci, kterou pro nás obyčejné lidičky dělají, velmi poděkovala. A to tak, že opravdu velmi, protože bez nich bych nikdy neměla možnost se vzdělávat a zdokonalovat se.

Jejich webináře týden co týden přinášejí mnoho zajímavého. Vždy po této přednášce jsem nucena přemýšlet sama nad sebou a to si myslím je ze všeho to nejdůležitější. Vedou mne, abych zjistila, co od života chci a jak toho dosáhnout.

Mnohokrát děkuji Maruško a Janku za vaši práci

Libuše Sommerová

Radek Rýznar absolvoval koučink Jak podnikat na internetu:

Radek Rýznar

Radek Rýznar

Absolvoval jsem s paní Marií koučink „Jak podnikat na internetu“. Během tohoto koučinku jsem se dozvěděl mnoho zajímavých informací, které vám u tohoto podnikání usnadní práci. Také bych se chtěl zmínit o poskytnutí celé řadě návodů, pomocí kterých je možné samotný web vytvořit a následně jej zviditelnit pro různé vyhledávače. Jak správně napsat článek, nastavit mu klíčová slova a štítky. Jak zvýšit návštěvnost pomocí Facebooku a dalších sociálních sítí.

Paní Marie mi pomohla ukázat cestu, po které by moje podnikání na internetu mělo směřovat. Jak postupovat pokut máte produkt, ale nevíte jestli najde uplatnění na trhu. Jakou literaturu číst a studovat pro úspěšné podnikání.

Na závěr našeho koučinku mi řekla důležitou radu a ta zní: „obecně každé podnikání v jakékoli oblasti je závislé na tom jak umíme prodávat“, protože to rozhoduje při podnikání o úspěchu.

Paní Marie přeji Vám mnoho úspěchů a děkuji za Váš čas.

Radek Rýznar
www.radekryznar.cz

NLP Koučink
NLP Koučink
Konzultace s využitím NLP technik přes telefon/skype. Osobní sezení aktuálně není možné, protože jsem v zahraničí.
Pro objednání více sezení si zvolte množství níže.
Reference od mých klientů najdete ZDE
Minimální záloha pro rezervaci termínu 500 Kč.
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny


Vyberte si :
Počet:  

Komentáře nejsou povoleny.